Sayfa 49/278 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 385 - 392 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Sadece tek bir şey söylücem. Meksa global patron ilişkisi takaslara bakmak yeterli...

2.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    Bırak ukc kardeş. Dediğimizde yanilmadik suçun topu kylerde...
    dediklerin çıktı ben daha bırakacaklarını sanmıyordum
    elindekileri eritmesini bekleyeceğim
    yapacakta bir şeyim yok
    takastaki paraları göremeyince dur derler herhal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    Öksüz hırsızlığa çıkmış ay akşamdan doğmuş minaki
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Bir gün bu operasyonları yapanları kurşunlayacaklar ondan sonra her şey rayına girecek. Başka düzelme şansı yok. Biz gideriz başka kurbanlar gelir. Bir gün bunların kurban olmasından başka çare yok.

5. almayın aldırmayın diyecemde ben aldım kime satacağım
    yeni girecekler dikatli olsun adamlar ya daha çoğunu satamadılarsa karşılayan hep ky değil
    hatdime değil almayın demek
    bu top çevirme elbet biter dikatli olun

6. Olay meksa yada global değil. Biz neye göre alacağız bu şirketi...Desa ve derim üretim yapan ve satan şirketler...dersa da ne var bana açıklasinlar... Kyler dişinden tırnağından biriktirir... Meksa globalde vb şirketlerde kucağa verir. Yarın bana göre son gün eğer bu dassakli gelmezse onu da biliyorum... Bu is burda bitmiştir ... Rabbim hakkınızda hayırlısını versin. Dersa dersini verdi. Son ders yarın...

7.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    Olay meksa yada global değil. Biz neye göre alacağız bu şirketi...Desa ve derim üretim yapan ve satan şirketler...dersa da ne var bana açıklasinlar... Kyler dişinden tırnağından biriktirir... Meksa globalde vb şirketlerde kucağa verir. Yarın bana göre son gün eğer bu dassakli gelmezse onu da biliyorum... Bu is burda bitmiştir ... Rabbim hakkınızda hayırlısını versin. Dersa dersini verdi. Son ders yarın...
    şapka çıkarıyorum .haklısın
    görüntü böyle uçurum kenarındayız

8. en çok düşen ilk üç deyiz
    reklamı .iyi yapıyor
    yarın ismini duymayanlar gelir bir penisilin daha

Sayfa 49/278 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz