Sayfa 185/278 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bakın 2018 in ocak ayında halka arz edilen TLMAN için basında 6.5 kat talep geldi denilordu ...Arada 2 yıl geçti hisse 7.29 o da bugün kıpırdandı .....buna yatırım yapan kişiler paralarının yarısını kaybetti....Hisselerin düşüşü tamam demiyelim....derasta düşüş bitti mi onada sahibi karar verecek....
    ama arada sanirim 3. temettu odemesi yapildi. duzeltilmis bir daha bakmak lazim.

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ama arada sanirim 3. temettu odemesi yapildi. duzeltilmis bir daha bakmak lazim.

2 temettü verdi.....bugünde hareket edecem diye çırpınıyor.....bakalım zamanı mı geldi....?Karasız kaldım....

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    2 temettü verdi.....bugünde hareket edecem diye çırpınıyor.....bakalım zamanı mı geldi....?Karasız kaldım....
    tlman en iyi para kazandigim hisselerden biridir

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tlman en iyi para kazandigim hisselerden biridir

kaç gündür çıkmak için çırpınıyor.....ben daha hiç almadım....endekse gelecek sert bir satıştan da çekiniyorum doğrusu....
    Birde VKING dikkatimi çekiyor....

deras icin yıl sonu kari ile 10 fk gibi bir rasyo olusmasini bekliyorum acikcasi.

kisa vadeli dusunerek almadim, urunlerini epey inceledim oldukca guzel ! ilgimi cekti acikcasi

utopya'da bir cagri hikayesini bitirelim portfoyun agirligi orda, komple buraya tasinirim diye dusunuyorum.

birde burayi tlman ile karsilastirmak yanlis olur. tlman bir sirket degil sadece ve sadece devir hakki. bu sure bitince is biter ve her yil sirket degerinin azalmasi lazim cunku sozlesme suresi eriyor

burada ise bir hikaye var ve patron burada bir beklenti icinde olacaktir, onun icin bir imajdir ve bunu degerlendireceklerdir. sartlarin olgunlasmasini beklemekte fayda var. ben sahsen sabirliyim beklerim. acelem yok.

6.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    kaç gündür çıkmak için çırpınıyor.....ben daha hiç almadım....endekse gelecek sert bir satıştan da çekiniyorum doğrusu....
    Birde VKING dikkatimi çekiyor....
    yanlış hatırlamıyorsam VKING çok sık bedelli açıklar o yüzden dikkst et derim. şirket özsermayesini de iyi incele

7. adam hisseyi kaldıracaksa bile mümkün olduğunca az prtakla milleti bezdirip hisseleri topladıktan sonra yapmak ister. diğrer türlü para kazanması zor
    bu arada bendehaftalık takasta 1.alıcı HSBC gözüküyor

https://i.postimg.cc/TwWJJ7B0/Screen...905-195522.jpg

az aldik diyordum ama haftalikta sıralamaya girmişiz !!!??

Sayfa 185/278 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •