Special Days Image
Sayfa 250/278 İlkİlk ... 150200240248249250251252260 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

%100 iştirak ile bağlı ortaklık konumunda olan Boran Meşrubat Dağıtım San.Tic.Ltd.Şti.'nin anonim şirkete dönüştürme işlemi tamamlanmış olup, 11.10.2019 tarih 9928 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde yayınlanmıştır. Ortaklığımızın ünvanı Boran Meşrubat San.ve Tic.Anonim Şirketi olmuştur. Ana sözleşmesinin bulunduğu TTSG ektedir..Kamuoyunun ve yatırımcıların bilgisine sunarız..Saygılarımızla
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

2. Zikim bunların göndereceği bilançoyu. Yıl sonu 4 milyon kâr gösterirler, 5 kuruş temettü dağıtırlar biz verdiğimiz sözde durduk derler. Meksa elindeki malı boşaltana kadar buralarda gider gelir sonra ver elini kuruşlu fiyatlar, bahane hazır piyasa koşulları, global resesyon. Bu hisse bir gün dahi güven vermedi. YTD.

3. Trakya cam 2.35 iken zarara bakmadan geçmem gerekirdi, bir daha fırsat yakalarsam elveda gömmeli teras. Deri şirketi deri ile ilgili bir haber gönderemiyor, Borsamız meşrubat dağıtıcısıda gördü hem değeri 100 milyon tl.
    Yazdıklarım içimden geçenlerdir al sat tut tavsiyesi değildir.

sermayenin yarısı kadar kar getirme potansiyeli var yıl boyunca ama bu yıl değil. Dokuz aylıkta 5,5 milyon gibi bir beklentim var ama gerçekleşmeyi görmek lazım. Meksanın satışları gerçekten çok ilginç. Farklı hesaplar olduğunu ve alınan 450 bin lotun geri verilmesi olarak görüyorum. 70-80 bin daha verebilir. daha üstüne çıkarsa zarar kes yapacaklarına ihtimal vermiyorum. Lotu gezdiriyorlar bence. birsürü aracı kurumu kullandılar alım için. şimdide meksayı kullanıyorlar. En fazla lot onda nasıl olsa. Tabi bu yazdığımda bir olasılık. terside olabilir.

bugünde belli oldu. 1,88 e kadar veririm 1,89dan da kapatırım demek istiyor.

6. rusya'yla mütabakat bunun gibi direk rusya'ya ihracat çalışan firmaya tavan serisi getirmeliydi ama patron efendi bilir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. Ben bunların derici olduğuna bile inanasın gelmiyor...halka arzdan beri tek bir haber yok deriyle ilgili..paravan bir şirket olmasın iştirakleri sayesinde ayakta duruyor gibi...böyle berbat şirketleri spk denen kurum halka arzina izin vermemeliydi...sonuç ortada ..zarada olanlara allah yardım etsin.ben kurtardım zararı.....diğer kağıtlardan buda ister insin ister çıksın artık kendi bilir...ytd

bunlar bagcilar gungoren de gazoz satmayi hedefledigi icin bir seri getirmesi mumkun degil
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    rusya'yla mütabakat bunun gibi direk rusya'ya ihracat çalışan firmaya tavan serisi getirmeliydi ama patron efendi bilir...
    yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 250/278 İlkİlk ... 150200240248249250251252260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •