Sayfa 224/278 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Kap ta yayınladılar.ytd

2. Hisseyi radara aldım.Primsiz Arz fiyatının%30 altında .25 milyonluk sermaye.24 milyonluk gayrimenkul satış
    beklentisi.Dağıtım şirketi.2 li fiyatlar alım için uygun.Akıllı bir spek olsa 10 lu fiyatları gösterir.
    Ytd

3. 24 milyon gayrimenkul satisi hangisini satacak bu kısım biraz kafa karıştırıyor gayrimenkul çok dagınık ve çogu mesken

4. İyi fiyat edeni satacak. Enerji, gıda, gayrımenkul yatırımları, ve borç ödemesinde kullanacak. Piyasa bu tür haberlere itibar etmez, somut gelişme olması lazım. X gayrımenkulu x fiyata sattık şu kadar borç ödedik diye haber gelirse etkili olur.

5. Ben şahsen 9 aylık Blancoyu bekliyorum.bakalim neler değişecek %9 kar marjıyla çalıştığını ve yıllık 180 milyon ciro beklentisi olduğunu düşünürsek yıl sonunda güzel kâr açıklaması gerekir diye düşünüyorum...ytd

6. 9 aylık bilançoda halka arzdan gelen para bilançoya yansıyacağından dolayı, şirketin özkaynakları ve defter değeri ortaya çıkacak bilgi kirliliği ortadan kalkacak. Bu açıdan önemli çok fazla kâr beklentim yok. Banka borçlarının ödenmesiyle silinen faizler ve kur farkı kâr olarak yazılabiliyorsa kâr artışı olur ama bu konuda bilgim yok.

7. Benim bu hisseyi taşıma maliyetim yıllık yüzde 20, beklediğim her yıl için satış fiyatımı yüzde 20 artırırım. Ucuz ve erişebilir kaynaklara ulaşmak için borsaya geldik diyen şirket bu ucuz kaynaktan hemen vazgeçmez, daha patronun satılacak malları, yüzde 200 bedelli potansiyeli var. Yatırımın yeni yüzü bize pek de yabancı gelmedi doğrusu.

8. Yıllık %20 kazanmak için önce bir %30 zararı kurtarmak lazım buralardan alanlar için sorun yok tabiki....ama mağdur çok.. ytd

Sayfa 224/278 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •