Sayfa 241/278 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. https://eksiup.com/p/ps233619ayzq

kumarcı tayfası alım yapmış...ytd

2. Son dört halka arz
    Smart arz 2.42 son 2.69 değişim% 10
    Ceoem arz 4.80 son 7.57 değişim %60
    Naten arz 5.80 son 6.73 değişim % 15
    Gömmeli teras arz 2.66 son 2.15 değişim% -18
    Terasın smart seviyesine gelebilmesi için % 40 artması lazım. Na ten seviyesi için % 50 ceoem için % 100 artması lazım.
    Bu tablo herşeyi anlatmaya yetiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Tecrübesabırşans Yazıyı Oku
    Son dört halka arz
    Smart arz 2.42 son 2.69 değişim% 10
    Ceoem arz 4.80 son 7.57 değişim %60
    Naten arz 5.80 son 6.73 değişim % 15
    Gömmeli teras arz 2.66 son 2.15 değişim% -18
    Terasın smart seviyesine gelebilmesi için % 40 artması lazım. Na ten seviyesi için % 50 ceoem için % 100 artması lazım.
    Bu tablo herşeyi anlatmaya yetiyor.
    Grafiği diyor ki bu hafta bu hisse gideeeer...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Roket yakıtı dolumu tamamlandı , rampada şu an , ateşleyecek pala aranıyor...

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Hadi ben omuz verdim ,yüklenelim gençler

6. Şaka bir yana hissedeki 3 aylık baskı ortadan kalkmış gibi görünüyor inşallah öyledir...

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Hadi ben omuz verdim ,yüklenelim gençler

Yine düşer diye bakamıyorum. Bu sefer farklı olsun be.

8. Yazılımla yönetiliyor tahta , planladıkları malı alır almaz kaldırırlar , yüksek montanlı alım satım gelirse tahtaya şaşırıyor yazılım ne yapacağını...

Sayfa 241/278 İlkİlk ... 141191231239240241242243251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •