Sayfa 275/278 İlkİlk ... 175225265273274275276277 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 2,193 - 2,200 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. İMTIYAZI OLMAYAN HISSELER İÇİN DE EN DÜŞÜK SERMAYELİ ŞİRKET DERLÜKS.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bedelli yaptı mı bu şirket arzdan beri?

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Neler oluyor dostum .yenılenebılır enerjı falan .
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. HAYIRLI OLSUN

Derlüks Yatırım Holding, yüzde 135 oranında bedelsiz sermaye artırımına giderek, sermayesini 75 milyon liraya yükseltme kararı aldı

BORSAGUNDEM.COM

Hisseleri Borsa İstanbul'da işlem gören Derlüks Yatırım Holding (#DERHL) bugün (18 Temmuz) gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında bedelsiz sermaye artırımına gitme kararı alındı.

Kararla ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen açıklamaya göre şirket, 31.912.500 TL mevcut sermayesini, tamamı iç kaynaklardan karşılanmak suretiyle 43.087.500 TL (%135 oranında) yükselterek 75.000.000 TL'ye çıkarmak için çalışmalara başladı.

Açıklamada, sermaye artırımında kullanılacak tutarın tamamının emisyon primlerinden karşılanacağı ifade edildi.

Bundan sonraki süreçte, şirketin sermaye artırımıyla ilgili SPK'ya başvurmasının ardından Kurul'un kararı beklenecek.

Derlüks, sermaye artırımı başvurusuna onay alması durumunda 75.000.000 TL olan kayıtlı sermaye tavanına ulaşmış olacak.

Şirket tarafından KAP'a gönderilen açıklamanın tamamı şu şekilde:

Şirketimiz Yönetim Kurulu bugün yapmış olduğu toplantıda,

1) Şirketimizin 75.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 31.912.500 TL nominal değerli çıkarılmış sermayesinin tamamı Paylara İlişkin Primler hesabından karşılanmak suretiyle iç kaynaklardan toplam 43.087.500 TL nominal değerde %135 oranında bedelsiz artırılarak 75.000.000 TL'ye çıkarılmasına;

2) Söz konusu bedelsiz sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek her biri 1 (Bir) Türk Lirası nominal değere sahip 43.087.500 adet nama yazılı payın, Şirketimizin mevcut pay sahiplerine sahip oldukları payları oranında bedelsiz olarak kayden dağıtılmasına;

3) Düzenlenecek ihraç belgesinin onaylanması amacıyla Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuruda bulunulmasına karar verilmiştir.

İlerleyen zamanda, süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.

5. ne olur bundan sonra ?

6. İlk altı aylık bilanço geldi drhol muhteşem bir bilanço 41 milyon kar açıklamış

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    İlk altı aylık bilanço geldi drhol muhteşem bir bilanço 41 milyon kar açıklamış
    Blanço superde hisse yerlerde bune baskı bole sanırsınki sirket battı.tabiki bunun silkeleme olduğu aşikar buyuzden ilave ediyoruz .bu arada bedelsiz başvurusu yapıldı mı Yönetim kurulu kararimi bunu teyıd ederseniz aydınlanmış oluruz .

8. Baskıya devam ediyorlar ama nafile çabalar..
    Güneş balçıkla sıvanmaz
    Bu şekilde mal toplanmaz
    Bilanço harika bedelsiz bekleniyor akd durumu borsanın rallisi
    Akıllı ol tahtacı..

Sayfa 275/278 İlkİlk ... 175225265273274275276277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz