Sayfa 50/278 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 393 - 400 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Yarın kaldırırlar artık eşek değillerse...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by butcher Yazıyı Oku
    Bizde anlamadık, geri alım yapmayı düşündük, mevzuat izin vermiyor da demiş. Ağustosta bilanço iyi gelir inşallahmış.Lan milletin parasını çalın mı diyor bu mevzuat. Yazık değil mi? İnanmış birikimini yatırmış, eee piyasa böle istedi. Meksa hangi cesaretle satıyor, hangi cesaretle açığa bu kadar satış var? Açığa satacak malı veren O.Ç kim? Patrondan habersiz iş mi olur? Şerefsiz haysiyetsiz tayfası... Maliyet düşüreyim diyosun, daha da sokuyorlar...
    Geçen sene bu dönem,950 bin getirmiş,bende sordum ,muhasebeye, aynı bekliyoruz dedi,yani bı cacık olmaz

3.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Geçen sene bu dönem,950 bin getirmiş,bende sordum ,muhasebeye, aynı bekliyoruz dedi,yani bı cacık olmaz
    Dikkatinizi tebrik ederim.
    Selçuk bey e bu sabah soruluyor ne oluyor? cevabı; bizde anlamadık, tertemiz halka arz, borçlarımızı ödüyoruz, iyice iskontolu olduk, millet köşe dönmek derdine düşmüş. Asıl önemli kısmı ise; "hisse geri alımı düşündük, mevzuat el vermiyor" diyor. Yersen yani, sülalesine sövsen ne elde edersin; hiç ama söv. Vur öldür ; yok olmaz ama afişe et. Peki mevzuata uygun gidecekse, hisse geri alımı yapılamıyorsa, halka yeni arz olan hisse değer kaybının önüne ne geçecek. Bana inandırıcı gelmedi, adam prestij falan takmadı. Milletin aq meraklısı ahali iktidarının yarattıkları bunlar. SPK, BİST devreye girmezse; patronun double double yapmasının önü nasıl alınacak? Sütüne kalmış ise, bunun sütü bozuk belli.
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,148
    Sabaha kadar pardon kağıdı halka arz fiyatına getirene kadar uyku yok size kızağa bindi millet kaymaya geliyorGerçi suç bizde yazın günü deri mi giyilir

ORJINAL LINK: HTTPS://WWW.KAP.ORG.TR/Bildirim/774448 SIRKET GENEL BILGI FORMU

ILETISIM BILGILERI

MERKEZ ADRESI KAZLICESME MAHALLESI, DEMIRHANE CADDESI, HACI RESIT BEY SOKAK NO:11 ZEYTINBURNU/ISTANBUL 34020

URETIM TESISLERININ BULUNDUGU ADRESLER

SIRKET YONETIM VE URETIM MERKEZI:KAZLICESME MAHALLESI, DEMIRHANE CADDESI, HACI RESIT BEY SOKAK NO:11 ZEYTINBURNU/ISTANBUL 34020

BORAN MESRUBAT DAGITIM SAN.TIC.LTD.STI. YONETIM VE DEPOLAMA MERKEZI: YENIBOSNA MERKEZ MAHALLESI, YALCIN KORES CADDESI ARIF AGA SOKAK NO:29/1 BAHCELIEVLER/ISTANBUL

INTERNET ADRESI WWW.DERLUKSLEATHER.COM

ELEKTRONIK POSTA ADRESI

E-POSTA

[email protected]

ILETISIM ADRESI, TELEFON VE FAKS BILGILERI

ADRES TELEFON FAKS

KAZLICESME MAHALLESI, DEMIRHANE CADDESI, HACI RESIT BEY SOKAK NO:11 ZEYTINBURNU/ISTANBUL 34020 +90 212 416 59 96 +90 212 416 59 98

YATIRIMCI ILISKILERI BOLUMU VEYA BAGLANTI KURULACAK SIRKET YETKILILERI

AD-SOYAD GOREVI GOREVLENDIRME TARIHI TELEFON E-POSTA LISANS BELGESI TURU LISANS BELGE NO

SELCUK ASLAN YATIRIMCI ILISKILERI YONETICISI 10.05.2019 +90 416 59 96 (132 DAHILI) [email protected] SERMAYE PIYASASI FAALIYETLERI DUZEY3 LISANSI 202355

FAALIYET ALANI VE BAGIMSIZ DENETIM KURULUSU BILGILERI

SIRKETIN FAALIYET KONUSU

DERI KONFEKSIYON URETIMI VE TICARETI, BAGLI ORTAKLIGI NEDENI ILE ICECEK DAGITIM DISTRIBUTORLUGU.

BAGIMSIZ DENETIM KURULUSU: ARKAN ERGIN ULUSLARARASI DENETIM A.S

TELEFON : +90 212 370 07 00

SIRKETIN SURESI SURESIZ

PAZAR, ENDEKS VE SERMAYE PIYASASI ARACLARI BILGILERI

SON DURUM ITIBARIYLE ORTAKLIK SERMAYE PIYASASI ARACLARININ KOTE EDILDIGI DIGER BORSALAR VEYA ISLEM GORDUGU TESKILATLANMIS PIYASALAR

KOTE EDILEN/ISLEM GOREN SERMAYE PIYASASI ARACININ TURU KOTASYON/ISLEM GORMEYE BASLAMA TARIHI ILGILI PIYASANIN/BORSANIN BULUNDUGU ULKE ILGILI PIYASANIN/BORSANIN ISMI PIYASANIN/BORSANIN ILGILI PAZARI

PAY 04.07.2019 TURKIYE BORSA ISTANBUL ANA PAZAR

ORTAKLIK HAKKI VERMEYEN SERMAYE PIYASASI ARACLARINA ILISKIN BILGI

SERMAYE PIYASASI ARACININ NITELIGI IHRAC TAVAN TUTARI PARA BIRIMI YURTICI/YURTDISI IHRAC TAVANI BASLANGIC TARIHI IHRAC TAVANI BITIS TARIHI SATIS YONTEMI VARSA FON KULLANICISI

TRY

SERMAYE VE ORTAKLIK YAPISI BILGILERI

SERMAYEYI TEMSIL EDEN PAYLARA ILISKIN BILGI

PAY GRUBU NAMA / HAMILINE BEHER PAYIN NOMINAL DEGERI (TL) PARA BIRIMI PAYLARIN NOMINAL DEGERI PARA BIRIMI SERMAYEYE ORANI (%) IMTIYAZ TURU BORSADA ISLEM GORUP GORMEDIGI

- NAMA 1 TRY 25000000 TRY 100 YOKTUR ISLEM GORUYOR

YONETIME ILISKIN BILGILER

YONETIMDE SOZ SAHIBI OLAN PERSONEL

ADI-SOYADI GOREVI MESLEGI SON 5 YILDA ORTAKLIKTA USTLENDIGI GOREVLER SON DURUM ITIBARIYLE ORTAKLIK DISINDA ALDIGI GOREVLER

CEMAL GUZELCI YONETIM KURULU BASKANI YONETICI GENEL MUDUR BORAN MESRUBAT DAGITIM SAN. VE TIC.LTD. STI. GENEL MUDURU

VOLKAN TANERI YONETIM KURULU BASKAN YARDIMCISI YONETICI DERLUKS DERI IHRACAT MUDURU VAN PILIC GIDA SAN. VE TIC.LTD.STI. ORTAK

GORKEM SEVINDIK YONETIM KURULU UYESI AKTOR / AKTRIS YOKTUR. CESITLI PRODUKSIYON SIRKETLERINDE AKTORLUK.

TUNCAY EROZMEN YONETIM KURULU BAGIMSIZ UYESI YONETICI YOKTUR. YOKTUR.

CAN ALPER SAHIN YONETIM KURULU BAGIMSIZ UYESI YONETICI YOKTUR. GLOBAL E-LEARNING KURUMSAL SATIS MUDURU

BAGLI ORTAKLIKLAR, FINANSAL DURAN VARLIKLAR ILE FINANSAL YATIRIMLARA ILISKIN BILGILER

BAGLI ORTAKLIKLAR, FINANSAL DURAN VARLIKLAR ILE FINANSAL YATIRIMLAR

TICARET UNVANI SIRKETIN FAALIYET KONUSU ODENMIS/CIKARILMIS SERMAYESI SIRKETIN SERMAYEDEKI PAYI PARA BIRIMI SIRKETIN SERMAYEDEKI PAYI (%) SIRKET ILE OLAN ILISKININ NITELIGI

BORAN MESRUBAT DAGITIM SAN. VE TIC.LTD.STI. ICECEK DAGITIM BAYILIGI 10000000 10000000 TRY 100 BAGLI ORTAKLIK
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Sonuç,son yılların en boktan halka ırzı....
    Yazık,meksa şimdi paraları sayiyordur, haram para,,ky yi soyup kazandığı paraları...
    Allah'ın da bir hesabı var.....

6. Bu hisseyi gördükçe aklıma TLMAN geliyor. Başarısız halka arzlardan bir tanesi.
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

7. halka arzları da metro dan başkasına yaptırmayacaksın arkadaş.
    Tanrı TÜRK'ü korusun ve yüceltsin.

8. GECENLERDE yazmistim size 2.38 den alip 2.60 dan verdim diye sanirim bunu 2.60 dan satan bir tek bendim.Aksamina da duserse alirim yazmistim.Ama almadin neden almadim cunku irlnterneti az gezdim hissenin sahiplerinin roportajlaeini okudun halka arzlarinin amaclarini okudum.Sirketin batmak uzere oldugunu anladim.Disaridan para bulmak adina halka arzdan baska secenekleri kalmamis.Bu maniplasyonu en iyi yapacak grupta Galio Ozturk grubu.Yani meksa-global-metro ana ucgeni.Halka arzida bunlara yaptirmislar internettende borsagundem di sanirim maniplasyoncu olarak tutmuslar dosemisler haberi.İlk halka arzda her zaman hisse yukselor diyen ky ye 2.80 a kadar çakmislar mali sonra - ye basmis stop patlatmis sonra geri donuyor mesjai vererek 2.60 a kadar bir daha çakmis.Sonra da ha simdi donecek ha dondu diyene kadar 2.40 a bir daha çakmis.Malin cogunu vermiş arkadaş ky ye.2.40 dan sonrada kendi arasinda top cevirerek indirmis zaten ky alamaz korkuyu yemiş bir kere.Operasyon bitti mi bitmedi bence bir kez daha çakacaklar ama sakın ola 2.30 dan fazlasini almayin aldiginizida ayni gun verin yani malla uyumayin akşam ;).

Sayfa 50/278 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •