Sayfa 245/278 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

Yarın hareketli bir gün olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Niyetleri aşağı çekmek ise bundan daha iyi fırsat bulamazlar idi. Yok toplamak ise onuda becerebilirler yarın. Zaten çok kısa bir bantta hisse dalgalanıyor, dalga frekansı değişecektir diye umuyorum.

Hacimsiz geri çekiliyor. Bakalım nerede durucak. Çökermi acaba bugün.

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 3 aydır cehennemi yaşatan bu hissenin arzında emeği geçenler, köprü altına düşün, arka bölgenize 5 kat talep gelsin, aylarca o talebi karşılayın.

aslında şu havada bi hareketle çok kyyi vurabilir, ben dahil tüm ky de hazır satışa..
    değişik bir zihniyetleri var..
    mallarım gelmiş
    geçen hafta stopumu patlatan speğe de hürmetler..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,048
    hsse geri alımı yapamıyorsun anladık da hiç mi eşin dostun ya da parası olan biri de mi yok?Mesela ben bir hisse gidecekse ve bunda eminsem ben alamasam da parası olan eşe dosta yatırım tavsiyesi değildir incele istersen deyip salık veriyorum
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Bu ***ler büyük vurgun vurmaya geldiler, deri, gazoz hikaye. Ben bir *** olsaydım bu hisseyi 1e düşürür ordan 5 e çıkarır 3 lira ortalamayla malı boşaltır en az yüzde yüz kazanırdım. Hamd olsun *** değilim tüm param gitsin ama kimsenin bir kuruşu üstüme geçmesin. 3-4 milyon tl ile bu hisseyi adam edebilecekken bunu yapmayanlar *** olduklarını ıspatladılar.

7. inanın burdaki zararımı yeşillerden fazlasıyla çıkardım ama onlar inat ettikçe bende inat ediyorum..bunların parasını almadan gitmek yok bakalım kim pes edecek 32 tan bugün 48 krs.... ygyo...15 günde....ytd

Günlük takaslarda durum ne acaba?
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Sayfa 245/278 İlkİlk ... 145195235243244245246247255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •