Sayfa 235/278 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. 2,20 ve üzeri kapatırsan lafımı geri alırım pala abijim
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Gömmeli teras da ilkler yaşanmaya devam ediyor. İlk kez iki gün üst üste artı kapatmayı başaran hisse bugün 2.14 de 3 kademe alarak yükselerek kapanmayı başardı. Halka arz fiyatını geçersen sana Sevgili Deras diye hitap edeceğim. Ama o güne kadar benim gözümde gömmeli terassın.
    Bu hisseye bu şekilde hitap ettiğim için kırılan arkadaş varsa şimdiden özür dilerim.

3. Limoncu kardeş kayıp yoksa çalı arkasındami. 214 den verdiklerimi geri vermediler.bunu nasıl yorumlamak lazım acaba....Bir ilk oldu benim için...mal çok daha spek efendi. Yolumuz uzun....9 aylık Blancoyu görmeden çıkmam merak etme.... ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Limoncu kardeş kayıp yoksa çalı arkasındami. 214 den verdiklerimi geri vermediler.bunu nasıl yorumlamak lazım acaba....Bir ilk oldu benim için...mal çok daha spek efendi. Yolumuz uzun....9 aylık Blancoyu görmeden çıkmam merak etme.... ytd
    Gelirse 180e bakarız. Gelmezse nasip kısmet. Çayımızı içeriz
    Kimsenin kazancında rızkında gözümüz olmaz.
    Saygılar derinden..
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

5. Tüm olumlu beklenti suan fiyatların icin demi a,s kurmak,gayrimenkul satısısı, v.s

6.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Limoncu kardeş kayıp yoksa çalı arkasındami. 214 den verdiklerimi geri vermediler.bunu nasıl yorumlamak lazım acaba....Bir ilk oldu benim için...mal çok daha spek efendi. Yolumuz uzun....9 aylık Blancoyu görmeden çıkmam merak etme.... ytd
    Yükseliş trendine sat-al yapmak riskli olabilir, malı kaptırabilirsin. Hedef fiyat belirleyip beklemek daha mantıklı. Dün 2.14 satış girdiğinde 2.12 e çekmeleri senin 1000 lotu isediklerinin belirtisiydi.

7.  Alıntı Originally Posted by Nabız Yazıyı Oku
    Tüm olumlu beklenti suan fiyatların icin demi a,s kurmak,gayrimenkul satısısı, v.s
    Bu fiyat sadece niyetlerinin fiyatlaması, daha bir icraat yapmadılar. Fiyat buysa yandık o zaman.YTD

Sayfa 235/278 İlkİlk ... 135185225233234235236237245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •