Sayfa 140/278 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Halka arzı böyle b...ktan olan şirketin bilançosu da tam b..oktan bir bilançodur. Başka ne beklenebilir. Düşmek için bir bahane daha üretirler gelecek bilançoyla. Sonra da soluğu 1'li rakamlarda alırız herhalde. Bu kadar rezil bir halka arz bilen gören varsa beri gelsin.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. DERAS Konsolide 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2001942 Yıllık Değ%:19
    #DERAS
    https://t.co/wzhdPUB5hL https://t.co/lQin2Ce1Vu

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,115
     Alıntı Originally Posted by yuxel34 Yazıyı Oku
    DERAS Konsolide 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2001942 Yıllık Değ%:19
    #DERAS
    https://t.co/wzhdPUB5hL https://t.co/lQin2Ce1Vu

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zarar açıklasaydı da üstüne içtiğimiz su 1 bardak değil 2 bardak olsaydı böyle şirketleri borsaya açarsan olacağı bu!İtibar parayla oluyor kimse kusura bakmasın ama halka arzdan bu yana bu oynanan bu oyun varsa emeği geçenler helal olsun rızkımızı yediniz
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Şirkete 2-3 kere mail attım. Bu halka arzın borsa tarihindeki en rezil halka arzlardan birisi olduğunu bu durum karşısında şirketin kılını dahi kıpırdatmadığını büyük bir oyun döndüğünü 2.66 'dan arzdan hisse alan başta Meksa olmak üzere bir kaç aracı kurumun her kademeden mal sattığını, eğer iskontolu mal verilmemişse kar etmeden bu hisselerin hangi mantıkla alış fiyatının altında satıldığını sordum. Şirket battı mı, iflas mı etti yoksa kamuya açıklanmamış özel bir durum mu var ki hisse 2'lere kadar soluksuz düştü diye sordum. Gelen cevaplarda bu durumun şirketle bir alakası olmadığını, kendilerinin de bu olanlara bir anlam veremediklerini, hisse geri alımının ise kolay olmadığını, iskontolu mal asla verilmediğini, tüm hisselerin 2,66"dan satıldığını ve elde edilen gelirin borç kapama, döviz alımı şeklinde kullanıldığını belirttiler. Yani tahta Allah'a emanet sanki. Nereden bulaştık bu lanet hisseye. Doğub 1.08 idi onu alacaktım. Bu kağıdın halka arz olacağını öğrendim. İlk kez bir halka arza katıldım. DOGUB 1,50,leri gördü. Bu kağıdın almayarak yaklaşık 40000 TL kardan oldum. Birde bu rezil kağıdı alarak 22000 zarar yazdım. Bu hisseye bulaştığını güne lanet olsun. Bu oyunu oynayanlara oynanmasına zerre kadar katkıda bulunanlara, fırsat verenlere de lanet olsun. Hile ile kazandığınız her kuruş boğazınıza takılıp kaldım inşallah. BORSA = Soygun yeri

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Zaman sorunu olanlar bu kağıda hiç bulaşmasın algı operasyonu yapılıyor milleti bıktıracaklar.mallari aşağıdan toplayacaklar sonrası malum...biz zarardaysak onlarda zararda satmadigimiz surece zarar yoktur.....beklemeye devam...ytd

6.  Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Zaman sorunu olanlar bu kağıda hiç bulaşmasın algı operasyonu yapılıyor milleti bıktıracaklar.mallari aşağıdan toplayacaklar sonrası malum...biz zarardaysak onlarda zararda satmadigimiz surece zarar yoktur.....beklemeye devam...ytd
    Bugün tepki hareketi gelecektir .2mln kar açıklamış bu iyi bir haber .bakalım tavanı görebilecek mi ??

7. Yanlis gormediysem ve anlamadiysam bilancoda 39.milyon borc goruluyor..sermayesi ve ozkaynalarindan birkac kat fazla borclu bir sirketi neden halka arz ederler?cevabi hepimiz biliyoruz...
    Umarim bilancoyu ben yanlis okumusumudur.

8.  Alıntı Originally Posted by emekliümit Yazıyı Oku
    zaman daralıyor endekse bakmaz
    desa iyi blanço ile %8 yukarda
    sıra deras da
    1 kademe aşagıdan mal alma derdinde olan şeref yoksunu olanlar beklemesin
    kimse buradan vermez
    siz verin biz alalım
    sert hareketler yakında
    verirler verirler. .

It is the average of 5 people in the human environment.

Sayfa 140/278 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •