Sayfa 278/278 İlkİlk ... 178228268276277278
Arama sonucu : 2223 madde; 2,217 - 2,223 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Hisse oldukça fiyatlı bence. Tabi ucuz pahalı diye bir hisse düşüp yükselmiyor yurdum borsasında. Hersey başrol aktörlerin marifetine bağlı. Son üç gün dolaşımdakinden çok daha fazla lot işlem oldu ve düştü. Bu düşündürücü.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Hisse oldukça fiyatlı bence. Tabi ucuz pahalı diye bir hisse düşüp yükselmiyor yurdum borsasında. Hersey başrol aktörlerin marifetine bağlı. Son üç gün dolaşımdakinden çok daha fazla lot işlem oldu ve düştü. Bu düşündürücü.
    bunları yazmanıza gerek yok sanki,o kadar ki 9 aylık bilanço karını bile yazan olmamış..yani hedefe ulaşılmış,kimse kalmamış

3.  Alıntı Originally Posted by güven06 Yazıyı Oku
    Derlüksü milletin ne dediğini falan filan
    Herşeyi boşverin
    Önce araştırmayı bilanço okumayı
    Fk PD dd nedir bunları öğrenin
    Reklam değil yanlış lütfen anlaşılmasın
    Bu firma pomoalanmaya başladığında ilk önce kaç ayda % kaç pirim yapmış,
    Holdinglerin genel fk PD dd oranlarının ortalaması nedir bunlara baktım
    Sonra Vazgeçtim, iyi bir Silkeleme ile tekrar yine gidebilir ama giden değil önü açık pirim yapmamış ve köklü güçlü kârlı şirketler bence daha mantıklı
    SADECE İNCELEYİN ALIN DEMİYORUM
    TEKFEN, SAHOL, VESBE, SRKFK, GARFA, OTOKAR, AVOD
    VE BANTAAAŞŞŞŞŞ
    bunları yazmak niye ki,beğendiğiniz hisselere yapın yatırımınızı zaten..yoksa onların topikleri kapalı da sıkıntıdan mı yazdınız!!!

4. Sıra bu o...ç...larında sanırım

5. Tekrar 4.90 lar gözüküyor,yurtdışı berbat........seçim felan......bu arada hissede aylardır kimse yazmamış,hayret,herkes ümidini kaybetmiş.

6. Belli ki tekrar yukarı göturecekler

7. %66 bedelli talebinde bulundu,büyük ihtimalle çıkar,giderayak düdükleyecekler milleti,yarın tekrar yukarı hareketine devam eder,millete malı yığmak için.......

Sayfa 278/278 İlkİlk ... 178228268276277278

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •