Sayfa 33/278 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 257 - 264 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Limoncu arkadaşım hep böyle konuşulur, tetikçi falan ama gerçeği söylemek sorun. Neyse ben blançoya baktım anladığımı yazdım. Bilanço elinin altında aç oku. Sayılar yalan söylemez.... Tetikçi ben değilim reklam yapanlar tetikçi. Süper bir şirket olur sattırmak istersin anlarım. Neyse bu yazdıklarım burada bir ay sonra yine yazarım...

2. Olabilir. Dusebilir. Kimse dusmez demiyor. Fiyat vermek yanlis. Birsa borcla alakali degil. Bak spor kuluplerine. 3 milyar zarar var. Ornegin mndrs. Son bilancoda ozvarligindan fazla zarr acikladi. Ama 57 kr tan 80 kr a gitti. Izleyip gorecez. Arz bitti ayrica. 266 dan alanlar yuzde 10 zararda ondan kiziyor. Bazilarida 270/280 alip 240 alti satti. Düşmeyecek hisse yoktur. Lakin sirket batik diyemeyiz. 7_8 yatirim sirketi rapor yayinlamis. Denetim kurulusundan sinirli olumlu gecmis. Bu kadar basit olamaz.

3. Ayrica burda kimse hisse aldiramaz sattiramaz. Sadece okuyanlar stres altinda kalabilir.

Alıntı Originally Posted by BORSACI_DEDE Yazıyı Oku
    Ayrica burda kimse hisse aldiramaz sattiramaz. Sadece okuyanlar stres altinda kalabilir.
    Hocam biz galip tahtalarının esiri olmuşuz bu hisse buzlu limonata... Mepete bak misal, bizi fırına attı üstüne bir de kaynar çay servis ediyor habire
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

5.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Arzda 20000 lot mal isteyene 10000 lot mal verildi , adamlar senin dediğin gibi planlasaydı 2.66'dan ellerindekinin hepsini %100 yaslarlardı,neden yarısını verdiler?Senin 50 kuruş mantığın malesef işlemiyor ve arz fiyatının baya altında gruplarca tahtada mal toplanıyor bariz...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Ben 5000 yazdim tamami geldi.diger arkadas 10.000 yazmis geldi.isteyene hep verdiler.

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Emin misin? Soruşturma acilirsa sahte isime bakmaksizin bulurlar seni.

7. Kazanckapisi nickli arkadas. 5. Sayfada yazmissin.

TCMB başkanının görevden alınması nasıl etkiler piyasaları ve hisseyi?
    Yazdıklarım al-sat-tut tavsiyesi değildir.
    Kurt kışı geçirir, ama yediği ayazı unutmaz !!!

Sayfa 33/278 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •