Sayfa 40/278 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 313 - 320 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Genelde 26 yıllık tecrübem ilk halka arzı yüklenen aracı kurum, yüzde 40 ile yüzde 60 boşaltana kadar mal verir... Yüzde 90 böyle olmuştur. Yada virmanlar malını azaltabileceği kadar azaltır. Bana göre şahsi fikrim bu malı iskontolu aldı ise başka aracı kurumdan paslaşarak 2.12/2.2.30 arasında çomak sokturur. Eğer çomak halka arz yapana satmakla dokunursa yataya bindirmeye çalışır. Fiyat eğer binerse, genel ortalamasına yaklaşırsa hareket başlayabilir. Yeni taşıyıcı anlamında kim gelir bilmem.... Fiyatlama mı ky bin bok yeme ortalaması ile belli olur. Çünkü ilk denediği yer 2.27 idi. Bir yoklayaca kki... Taze boka giren olacak mı diye...

2. bu gün komple taradım deras ı daha çok kimse farkında değil daha da olmayabilir
    en azından twitter da investing de pek çıkmıyor
    pazarlanma filan görmedim hisse nete yazan takip eden çok var o ayrı
    ilerleyen günlerde avantajamı yoksa dez avantajamı dönüşür
    bilmiyorum

3. Bu spk baskani bank asyada yoneticiymis. Hemde uzun sure. Cok ilginc

4.  Alıntı Originally Posted by BORSACI_DEDE Yazıyı Oku
    Bu spk baskani bank asyada yoneticiymis. Hemde uzun sure. Cok ilginc
    Değişmeyen tek şey ; değişmesi gereken.
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

5. 3 günlük macera derasın....ytd

6. Yabancı yatırımcı, halka arza katılmamış mı?
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

7. Meksa ve global birbirinin acigini kapatiyor. Biri aciga satis yapiyor altta oteki satiyor. Sonra digeri. Insallah gider. Benimde umudum azaldi. Iki uc yil da kendimi baglamak istemiyorum. Bu halka arzlar ve spk baskani arastirilmali.

Sayfa 40/278 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •