Sayfa 66/278 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 521 - 528 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. Halka arzda;
    2,5 M lot MEKSA bugün takaslarında 1 M satışla ; 1,5 M a düşmüş
    680 bin lot A1 Cap bugün takaslarında 475 bin satışla; 207 bin e düşmüş
    422 bin ATA yat bu gün takaslarında 397 bin satışla; 25 bine düşmüş...
    Israrla iskontolu ya da tahsisli işlem yok demekteler, hassktr ordan o zaman bu rakamlar ne...Aptal mı bu adamlar ...
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

2. Honky: kardeş ilk önce izahnameye baktıgımda şirketi beğenmemiştim borcu çok olduğu için . Ancak halka arz tamamlandıgında iki kat talep geldi denilince ve aracı kurumların izahname onaylarında iskonto %26.5 dur birim değeri 3.61-4.31 denilince , bende kendimce dedim geçen yıl safkarda meksa halka arz etti demekki aracı Kumrumlar böyle bir birim pay değer veriyorlarsa iyi yerlere gider diye düşündüm ama bütün malı küçük yatırımcı almış %5 i geçen yok deras bunu kapa kendisi gönderdi . !büyük yatırımcı yüklü hisse alımı yok hissede ! Hisse küçük yatırımcının elinde . Ne olur ne yapar bilmiyorum ama hayal kırıklıgı yaşadım !!!! Çok kişi mağdur oldu hissede kim yaptıysa ayıp etti bu açığa satış işini .

3. Ya tenzilat var,
    Ya yükselen fiyattan değil , açığa satıştan kazanmak derdindeler,
    Ya da kontra da zıraat, yapı kredi, iş ve vakıf üzerinden karşılayarak cep to cep yapılmakta...

Her koşulda, küçük yatırımcı tecavüze uğrar. Bir yatırımda; % 3-5 le olmadı , 7-8 le olmadı 10 la stoppp çalışır. 2,05 e dayanmak kolay mı? PATRON ve YARDAKÇILARI ŞEREFSİZDİR .
    11 kişi maça çıkmış, kalede sadece küçük yatırımcı kalmış o da her geleni içeri alıyor...
    Amaç; paylaşmak. Paylaşımlarım ; al-sat-tut tavsiyesi olarak algılanmamalıdır.
    Paylaşımları ; Beğenirsen , "forum itibarına ekle " kısmını, beğenmezsen "takip listesinden çıkar " kısmını kullan basit yani .

4. Kendi adıma söylüyorum birdaha 1 liralık hisse 10 olacak desinler yeni halka arza girersem ********im . Hem halka arza katıl hem bir hafta on gün tahtanın işleme açılmasını bekle hemde %20 zarar yaz. Birdaha işim olmaz azımızın payını aldık . Gitsinler yatırımcı bulsunlar kendilerine halka arzda küçük yatırımcıyı bitirdiler. Birdaha tövbe halka arza girmem . Boyumun ölcüsünü aldım !!!

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    53 bin lot talep ettim..30800 lot gelmiş...hayırlısı bakalım..
    Şirkete 53 bin talebinizi gerceklestirmedikleri için teşekkür mektubu yazın bari

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    aşağı yukarı yapıp piyasyı mala boğacaklar gözü acık olan en yüksekten satar olay basit, bilanco okuyun arkadaslar , yoksa macera arayana diyecek bir seyimiz yok zaten
    bu yorumlar ne zaman yazılmış diye bakarrken
    en iyi tespiti bu arkadaş yapmış

Alıntı Originally Posted by vangel Yazıyı Oku
    Honky: kardeş ilk önce izahnameye baktıgımda şirketi beğenmemiştim borcu çok olduğu için . Ancak halka arz tamamlandıgında iki kat talep geldi denilince ve aracı kurumların izahname onaylarında iskonto %26.5 dur birim değeri 3.61-4.31 denilince , bende kendimce dedim geçen yıl safkarda meksa halka arz etti demekki aracı Kumrumlar böyle bir birim pay değer veriyorlarsa iyi yerlere gider diye düşündüm ama bütün malı küçük yatırımcı almış %5 i geçen yok deras bunu kapa kendisi gönderdi . !büyük yatırımcı yüklü hisse alımı yok hissede ! Hisse küçük yatırımcının elinde . Ne olur ne yapar bilmiyorum ama hayal kırıklıgı yaşadım !!!! Çok kişi mağdur oldu hissede kim yaptıysa ayıp etti bu açığa satış işini .
    Hep hayal kırıklığı
    Ne yazikki
    Dilerim patronun yaptığı suç duyurusu ise yarar ve herkes parasını kurtarır.yoksa çok büyük handikap yaşar insanlar
    Yarın bakalım biraz düzelme başlar mi
    Bugün sanki dönüş başladı gibiydi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,139
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 66/278 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •