Special Days Image
Sayfa 552/992 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Elimde olan bir miktar dolar icin Akbank 2022 vadeli %5.5 faiz oranli eurobond almami tavsiye ettiler. Konu hakkinda nette cok sey okudum. Ama sizlerinde fikrini almak istedim. Harcamayi dusunmedigim dovizi degerlendirmem icin iygun bir aracmi? Vade ve faiz orani rekabetcimi? Vergilendirmesi nasil yapiliyor? Ilgili teklifi degerlendirmemi tavsiye edernisiniz? Sindiden cok tesekkurler
    Vergisi kötü olabilir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2.  Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Elimde olan bir miktar dolar icin Akbank 2022 vadeli %5.5 faiz oranli eurobond almami tavsiye ettiler. Konu hakkinda nette cok sey okudum. Ama sizlerinde fikrini almak istedim. Harcamayi dusunmedigim dovizi degerlendirmem icin iygun bir aracmi? Vade ve faiz orani rekabetcimi? Vergilendirmesi nasil yapiliyor? Ilgili teklifi degerlendirmemi tavsiye edernisiniz? Sindiden cok tesekkurler
    Konunun topiği aşağıdaki linkte olup bir miktar dolar iyiymiş
    Genelde forumda 200k ve üstü $ için iyi bir miktar deniliyordu

https://www.hisse.net/topluluk/showt...62#post3739862
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Yok emmi ya bunlarda işten çıkarma yok hiç tinmiyorlar bı perf beklentiside yok bildigin 657 li memur kafasıyla çalışıp yönetiliyor şubeler hatta geçen hbr vardı vakıfta bilmem kaç müdürü düz memur yapıp yerini değiştirmişler o bile kendilerine getirmez bunları hedef yok
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Mevduat ve fonu vakıftan çekeceğini söyle.
    Kendilerine gelirler.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Yok emmi ya bunlarda işten çıkarma yok hiç tinmiyorlar bı perf beklentiside yok bildigin 657 li memur kafasıyla çalışıp yönetiliyor şubeler hatta geçen hbr vardı vakıfta bilmem kaç müdürü düz memur yapıp yerini değiştirmişler o bile kendilerine getirmez bunları hedef yok

Başka bir bankaya başvurdunuz mu üstadım ?

Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Vergi konusunu netleştirin. Yatırım uzun vadeli olduğu için beklenmeyen vergi ödemeleri ile karşılaşmayın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Yok ustadim diğer bankalardan var zaten ama katama takıldı bu yanlisi düzeltin diyorum yarın öbür gün kredi lazım olur uğraşmayım
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Başka bir bankaya başvurdunuz mu üstadım ?

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Yok ustadim diğer bankalardan var zaten ama katama takıldı bu yanlisi düzeltin diyorum yarın öbür gün kredi lazım olur uğraşmayım

Takmayın kafanıza zor düzelir hele de devlet bankasında.

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Yok ustadim diğer bankalardan var zaten ama katama takıldı bu yanlisi düzeltin diyorum yarın öbür gün kredi lazım olur uğraşmayım

Borç hangi bankaya görünüyor?
    Halkbank hesabınız varmı?

İlk önce buradan bir deneyin talep açıp
    https://www.vakifbank.com.tr/istek-o...spx?pageID=608

Oradan sonuç çıkmaz ise buradan başvuru yapın
    https://www.turkiye.gov.tr/tbb-birey...i-hakem-heyeti

Sayfa 552/992 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız