Special Days Image
Sayfa 553/992 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Elimde olan bir miktar dolar icin Akbank 2022 vadeli %5.5 faiz oranli eurobond almami tavsiye ettiler. Konu hakkinda nette cok sey okudum. Ama sizlerinde fikrini almak istedim. Harcamayi dusunmedigim dovizi degerlendirmem icin iygun bir aracmi? Vade ve faiz orani rekabetcimi? Vergilendirmesi nasil yapiliyor? Ilgili teklifi degerlendirmemi tavsiye edernisiniz? Sindiden cok tesekkurler
    Akbank'in kendi eurobondu ise 250,000usd alt limit var
    Eğer Akbank tavsiye ettiyse kirli fiyat önemli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,944
     Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Elimde olan bir miktar dolar icin Akbank 2022 vadeli %5.5 faiz oranli eurobond almami tavsiye ettiler. Konu hakkinda nette cok sey okudum. Ama sizlerinde fikrini almak istedim. Harcamayi dusunmedigim dovizi degerlendirmem icin iygun bir aracmi? Vade ve faiz orani rekabetcimi? Vergilendirmesi nasil yapiliyor? Ilgili teklifi degerlendirmemi tavsiye edernisiniz? Sindiden cok tesekkurler
    200-250K dolar alti alinamiyor diye biliyorum.
    Dth faizi ile karsilastirin.
    Beyan ve vergi isini de hesaba katin.
    Vade sonuna kadar beklerseniz iyi bi yatirim olabilir.
    Benim hic ellemeyecegim dolarim olsa ciddi ciddi dusunurdum.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Bence hiç bulaşmayin dolara iyi faiz veren bir bankaya atın dolar 2020 de yine patlayacak.. ben doların bur kısmını fiziki bir kısmınida bankada tutuyorum al sat için üç kuruş faiz için değmez bana göre. .

Dudu onumuzdeki aylarda borsayi yukari bekliyormusun?
    Grafiklere baktinmi?bist100 u...

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Forumdaslar yardım lazım vakıf maaş hesabım ve mevduat ta dolarım yatırım hesabım da fon olmasına rağmen süper bankacılık bankalar Birliği nde 1100 TL ödenmemiş borcunuz var deyip kredi kartı vermiyor e devlette birkaç aydır sorguluyorum hiç borcum yok ve kredi de çekmedim nasi düzeltebilirim bu durumu muhattabim kim olacak vakıf haliyle ilgilenmiyor ve bir bankaya borcum olsa illaki haberim olurdu sonuçta saçmalık
    Bilgisi olan var mı ?

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Batman bende vakıfbank dan 6 yıl önce kredi kartı talep ettiğim de kredi kartı vermediler. Sebep diye sorunca 100 madde var birine takilmissiniz dediler. Yanımda bir arkadaşım vardı hiç unutmam beraber başvuruda bulunmuştuk ona çıkmıştı. Arkadaşım dedi ki ben bu adamı tanırım borcu harcı yok. Ben de bu cikarttiginiz kartı size iade.ediyorum. Sonra ikimiz başka bir bankaya gittik .1 hafta sonra kredi kartlarimizi adrese teslim ettiler. Vakıfbank kimbilir ne sacmaliyor. Hayat kısa bankalara ise oldukça çok alternatifi varken en az zararlisini bulup terkediniz makul bir yanıt alamazsınız.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Teşekkürler sn newstr sanırım bu şekilde sonuç alırım maksat kredi kartı ndan çıktı bir sıkıntı varsa onu çözelim diyorum bır sürü bankadan hesap açınca böyle aksaklıklar olabiliyor borcun hangi bankaya olduğu gozukmuyor zaten bankaya borcumuz olcakta haberimiz olmayacak çok komikler
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Borç hangi bankaya görünüyor?
    Halkbank hesabınız varmı?

İlk önce buradan bir deneyin talep açıp
    https://www.vakifbank.com.tr/istek-o...spx?pageID=608

Oradan sonuç çıkmaz ise buradan başvuru yapın
    https://www.turkiye.gov.tr/tbb-birey...i-hakem-heyeti

7. Aynen bu şekilde turuncu eski köy eski adette bana benzerini yaptı anlaşılır gibi değil daha öncede değindiğim gibi aynı hantal anlayış var dovlet bankalar ında
     Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sayın Batman bende vakıfbank dan 6 yıl önce kredi kartı talep ettiğim de kredi kartı vermediler. Sebep diye sorunca 100 madde var birine takilmissiniz dediler. Yanımda bir arkadaşım vardı hiç unutmam beraber başvuruda bulunmuştuk ona çıkmıştı. Arkadaşım dedi ki ben bu adamı tanırım borcu harcı yok. Ben de bu cikarttiginiz kartı size iade.ediyorum. Sonra ikimiz başka bir bankaya gittik .1 hafta sonra kredi kartlarimizi adrese teslim ettiler. Vakıfbank kimbilir ne sacmaliyor. Hayat kısa bankalara ise oldukça çok alternatifi varken en az zararlisini bulup terkediniz makul bir yanıt alamazsınız.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Forumdaslar yardım lazım vakıf maaş hesabım ve mevduat ta dolarım yatırım hesabım da fon olmasına rağmen süper bankacılık bankalar Birliği nde 1100 TL ödenmemiş borcunuz var deyip kredi kartı vermiyor e devlette birkaç aydır sorguluyorum hiç borcum yok ve kredi de çekmedim nasi düzeltebilirim bu durumu muhattabim kim olacak vakıf haliyle ilgilenmiyor ve bir bankaya borcum olsa illaki haberim olurdu sonuçta saçmalık
    Bilgisi olan var mı ?

Sorunun kaynağı için şuraya girilir
    Risk merkezi raporu alınır
    Bakılır ne var ne yokmuş

Ayda 1 kez hakkınız var dikkatli kullanın

https://www.turkiye.gov.tr/turkiye-b...poru-basvurusu

Riskinizi burası değerlendirir tüm bankalara bildirir.
    Her banka kendi kriterine göre bu raporu değerlendirir
    Birinin riskli bulduğunu diğeri bulmayabilir.O yüzden her banka aynı uygulamayı yapmaz size.

Sayfa 553/992 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •