Sayfa 617/992 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Gecen sene ki tipa tip ayni senaryo borsa yi asagi dolari yukari cek ufak tan kademe ye basladik bakalim azar azar dunya borsalari nerde bist nerde fiyatlar yerlerde .

2. Tahvil 15.84..bakalım banklar ne yapacak??

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Dolar yil sonu olmasi gereken fiyat ya su an ..bu seviyelerin ustu kalan tum risklerin fiyatlanmis hali olur ...herkes gundeme bagliyor ama bu dolar zaten hersene ekim de yukselise basliyor tek istisna gecen yil oldu o zaman da faizler yuksekti ..gundem normal olsa da zaten yukselirdi ..gecmis yillar da hep boyle olmadi mi..yoksa hic sasmiyor ekim de baslar yukselmeye malum bu aylar da dolar arzi az talebi fazla oluyor daha once de soyledik .

5. Geçen hafta yazmıştım tekrar edeyim
    Piyasa çalkantılı zamanda hisse, tahvil içeren fonlardan uzak durun ağzınız yanar.
    Bir süre altın+kira sertifikalarına döndüm.
    Ytd

6. Fonlar vadeli mevduat tan ne kadar fazla getiri veriyor arada pek fark yok gibi doviz altin borsa.. tl mevduat cazip olmaktan cikti epeydir borsa caziplesiyor yavas tan ben doviz poziyonumu ciktikca azaltip borsa dan azar azar kademe ye basladim fazla degil tabi 100_200 lot toplaya toplayala dibi ve tepeyi bulamayiz nede olsa burasi bist bir bakarsin aksama +2 kapamis ..gundem normallessin de bana hisseler ucuz kaldi dunya borsalari na yetismesi icin endeks olarak %15 yukari yapmasi lazim hisse bazli daha iyi getiriler olabilir tabi ..risk severler icin tabi borsa acemilere gore biryer degil saygilar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Tahvil 15.84..bakalım banklar ne yapacak??
    sıkıysa indirsinler
    Mevduat cephesinden top atışı başlamıştır...
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar usd dönüşüm var bugün..
    En son oranlarınız nedir acaba?
    Burgan 3 , qnb 2 civarı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 617/992 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız