Sayfa 101/992 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    arkadaşlar kolay gelsin.bir sorum olacak.t finans tan tfx hesabı açtım.dolar alım satımı için.param tl de iken boş durmasın diyorum günlük mevduat ürünleri yokmuş.beni kira sertifikalı fonlara yönlendiyorular.bunların riski varmı bilgi verecek var mı aranızda
    Riski yok gibi
    Ama normal bir PPF'den bir hayli daha az getirileri var.
    TFX'te mecburen kullaniyoruz ama

2.  Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    sanki yıllık bağlayan varda birde ayar çekeceklermiş .. te Allamm yaa
    Yogun talep varmis, baglayan cok 1 yilliga
    Herkes dolar altin faiz borsa pesinde kosamayacagindan 1 yil nerdeyse 26,5mk ile baglayip rahat edeyim diyorlar

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    32 lik oranlar dusmeye basladi 3_4 kucuk banka haric buyuk olcekli bankalarda 100 k ustune 23 uzeri oran veren cikmadi birkac buyuk bankayi aradim 22.25_23 arasi oranlar onerdiler.
    Bilanço dönemi olmasına rağmen oranlar geriliyor .

4. Akbank 32 gun dolar 3.25%. Evet bireysel icin dusuk oran, ama ben ayrica kurumsal olarakta Akbankla yogun calisiyorum. Kurumsalda bir cok urunde oldukca rekabetci fiyatlari var. O yuzden, sahsim adina bu bankayi kullanmaya devam ediyorum. Ama sadece bireysel bankacalikta kullanmayi dusunenler icin, bircok bankada daha iyi oranlar bulabilirsiz. YTD

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Bilanço dönemi olmasına rağmen oranlar geriliyor .
    Evet bende bilanco haftasi 25 olabilir diyordum daha once ama isler degisti fed faiz indirimi beklentisi one cekildi en buyuk etken bu diger etkenler kredi talebi olmadigi icin tl ye talep olmamasi dovizin dar bannta hareketi enflasyondaki gerileme siyasetin artik gundemden dusmesi sanirim abd ile bu s400 meselesini de birsekilde hallolacak 2 ulke stratejik ortak 2 side birbirini silemez ..butun bunlar oranlari dusurdu ..23 orana 3 aylik baglasam mi diye dusunuyorum.

6. Faiz 33 leri vurduğunda dolar peşinde koşanlar
    Şimdilerde yıllık 2 yıllık olmaz olmaz 10 yıllık bağlayalım peşindeler..
    İlginç..
    Bunu da notlarımız arasına alıyoruz..

7.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    arkadaşlar kolay gelsin.bir sorum olacak.t finans tan tfx hesabı açtım.dolar alım satımı için.param tl de iken boş durmasın diyorum günlük mevduat ürünleri yokmuş.beni kira sertifikalı fonlara yönlendiyorular.bunların riski varmı bilgi verecek var mı aranızda
    Onun çözümünü ben de bulamadım günlük vade veya ppf fon yok onun için alım yapmayınca tekrar diğer bankaya eft yapıp fon alıyorum biraz sıkıntılı oluyor.

8. Arkadaşlar yıllık vadeli (aylık faiz ödemeli) banka oran bilgisi varsa paylaşırmısınız.Enflasyona endeksli olanlarda sabit faiz garantisi olmadığı için girmek istemiyorum.Yıllık bağlayacağım her ay faizi alıp değerlendireceğim iyi bir oran yakalayabilirsem.

Sayfa 101/992 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •