Sayfa 159/992 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Hocam bu arada senin 30-35 ihtimali ortadan kalktı gibi...

2 ayda FED ile resim bir anda değişti...
    Hala devam ediyoe benim için.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Akçay - Edremit arası 2.75ten 3.50 liraya çıkmış
    %27 zam
    Bu enflasyon sepetinde neler var da eksi çıkacak

3. Faizlerin düşeceği böylesine kesinken kamu bankaları stopajsız net 23.75 gibi oranları sizce neden veriyorlar, vatandaşı düşünmeye mi başladılar sizce, 1 yıl vadeyle ben asla para yatırmam varsın 3-4 puan kaybım olsun bu hükümetin hiçbir uygulaması stabil ve uzun vadeli değildir, 1 sene sonra bakalım kim haklı çıkacak baz etkisinden enflasyon düşecek faiz de düşecek her şey güzel olacak ee bunu 1 sene boyunca bize veren kamu bankaları görmüyor mu normalde 0.25 puan artırmak için ne kadar dil döküyoruz. Benim güvenim henüz oluşmadı aylarca yapısal reform konuştuk durduk hangi adım atıldı merak ediyorum trumpa güvenip 100 bin üstünden hisse almak ciddi cesaret yanılabilirim elbette ama henüz sarmal devam ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Faizlerin düşeceği böylesine kesinken kamu bankaları stopajsız net 23.75 gibi oranları sizce neden veriyorlar, vatandaşı düşünmeye mi başladılar sizce, 1 yıl vadeyle ben asla para yatırmam varsın 3-4 puan kaybım olsun bu hükümetin hiçbir uygulaması stabil ve uzun vadeli değildir, 1 sene sonra bakalım kim haklı çıkacak baz etkisinden enflasyon düşecek faiz de düşecek her şey güzel olacak ee bunu 1 sene boyunca bize veren kamu bankaları görmüyor mu normalde 0.25 puan artırmak için ne kadar dil döküyoruz. Benim güvenim henüz oluşmadı aylarca yapısal reform konuştuk durduk hangi adım atıldı merak ediyorum trumpa güvenip 100 bin üstünden hisse almak ciddi cesaret yanılabilirim elbette ama henüz sarmal devam ediyor.
    Kusura bakmayın konuya uzağım bilen Varsa yanıtlasın lütfen.Kamu bankalarında %15 lik stopaj kesintisi Yok mu ?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
     Alıntı Originally Posted by Takashimazu Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın konuya uzağım bilen Varsa yanıtlasın lütfen.Kamu bankalarında %15 lik stopaj kesintisi Yok mu ?
    1 yıldan uzun vadeli enflasyon korumalı hesap açtırırsanız yok.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Faizlerin düşeceği böylesine kesinken kamu bankaları stopajsız net 23.75 gibi oranları sizce neden veriyorlar, vatandaşı düşünmeye mi başladılar sizce, 1 yıl vadeyle ben asla para yatırmam varsın 3-4 puan kaybım olsun bu hükümetin hiçbir uygulaması stabil ve uzun vadeli değildir, 1 sene sonra bakalım kim haklı çıkacak baz etkisinden enflasyon düşecek faiz de düşecek her şey güzel olacak ee bunu 1 sene boyunca bize veren kamu bankaları görmüyor mu normalde 0.25 puan artırmak için ne kadar dil döküyoruz. Benim güvenim henüz oluşmadı aylarca yapısal reform konuştuk durduk hangi adım atıldı merak ediyorum trumpa güvenip 100 bin üstünden hisse almak ciddi cesaret yanılabilirim elbette ama henüz sarmal devam ediyor.
    100 bin endexte hisse almak bana da fazla cesurca geliyor...

7. Merhaba arkidişler,
    Work Bank 500bin ABD Doları için temditte %3 veriyor.
    TL'de ise aynı tutarın TL karşılığı için fiyat alındığında %23 deniliyor.
    Bilgilerinize

8. 23.75 kalmadı dün görüştüm hakl la 21.750 stopajlı en iyi teklifi veren bu

Sayfa 159/992 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •