Sayfa 184/992 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Doları da düşüremezler diyorduk bal gibi de düşürdüler.

O yüzden faizleri %15 lere indiremezler diyemem. Açıkçası ben bekliyorum o seviyeleri ama hemen değil tabi orta ve uzun vadede azalan trendle bekliyorum
    Olur mu yaa?? Ne %15'i?? diyenler vardı.. Faizlerin nasıl ineceğini de bir gece yarısı kararıyla öğrenmiş olduk

https://www.bbc.com/news/world-europe-48891658

2. Reis Merkez Bankası Başkanına güvenmiyor Kendi metodu ile piyasaya müdahale edecek bakalım Faiz indir ENFLASYON düşer metodu sonucu hep beraber göreceğiz yani Ülke Ekonomisi tepetaklak olacak benim görüşüm

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
    Damattan istifa istendi iddiası:
    https://tele1.com.tr/erdogan-berat-a...-istedi-65957/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,014
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    Cumhuriyet tarihimizde bir ilk ,mb başkanları normalde 5 yıllığına atanırlar ama geçtiğimiz ucube sistem yüzünden bir gece ansızın cb kararnamesi ile görevden alınabiliyor,peki tam da faiz indirimi başlayacakken bu saçmalık neden benim tahminim agresif faiz indirimine çetinkayanın karşı çıkması,yani enflasyon 15 olduysa indir 500 puan filan diye birileri söylediyse sorun teşkil etmiş olabilir,zira çoğu kişi 100 bazdan öte indirim beklemiyordu bu temmuz toplantısında,başka ne olabilir para basma konusunda mb nin ihtiyatlı davranması olabilir, yaşanan ekonomik sorunlara bir kurban vermek istenmiş olabilir. ne olursa olsun saçma ve zamansız yapılmış bir hamle. pazartesi piyasa tepkisi negatif olacaktır.
    Ben dedim size sikinti yok reis halleder diye.
    Faizler inecekken simdi faiz artacak hadi iyisiniz yine alacaksiniz lokum faizi yatacaksiniz.. sizi gidi koftehorlar sizi
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Milletin cebindeki üç kuruş faizde bile gözleri var . Ne adiler.. İnşallah piyasa çok pis tepki verir hafta başı

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Faizler inecekken simdi faiz artacak hadi iyisiniz yine alacaksiniz lokum faizi yatacaksiniz.. sizi gidi koftehorlar sizi
    Syg,
    Bekliyoruz abi ben yılsonu 22-24 kapatır diyodum ama şimdi sen bile böyle diyorsan yukarı yönde revize mi etsek ne

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Syg,
    valla benim açımdan sorun yok %40 dolardayım 2 şarta bağlamıştım bunları satmak için ya hükümet değişecek ya imf ile resmi anlaşma yapılacak bu kadar faize göre gir çık yapmıyorum.

8. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 184/992 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •