Sayfa 211/992 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by bogazici77 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar aktifbank için ne düşünüyorsunuz portföyün tamamını taşıdım nkolay bonoya ama güven konusunda sıkıntım var
    MALİ BÜNYE

Banka Çalışan Ve Şube Sayıları
    Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    nkolay 25 puan düşürmüş

syg,

3. Ykb. 36 güne kadar %22 verdi. daha uzunda %20.75 veriyor. 36 gün %22 den bağladım.

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ykb. 36 güne kadar %22 verdi. daha uzunda %20.75 veriyor. 36 gün %22 den bağladım.
    Bedavaya vermişsiniz...

Nzor bono alırken 180 günlük bağlamak mantıklı değil mi günlük işlemiyor mu faiz?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Nzor bono alırken 180 günlük bağlamak mantıklı değil mi günlük işlemiyor mu faiz?

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    İsterseniz 570 günlük alın günlük işler istediğiniz zaman satarsınız.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    İsterseniz 570 günlük alın günlük işler istediğiniz zaman satarsınız.
    Teşekkür ederim cevap için. Mecbur geçeceğiz buna ya da Burgere zira İng kesin düşürür yakında. Düşürmese aslında çok memnunum İng e turuncu'dan.

Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim cevap için. Mecbur geçeceğiz buna ya da Burgere zira İng kesin düşürür yakında. Düşürmese aslında çok memnunum İng e turuncu'dan.

Bugün sabah nzor düşürdü zaten geç kaldınız biraz.

Sayfa 211/992 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •