Sayfa 220/992 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Cuma günü herkese 25,50 olacak denilmiş.
    Dün fiba izmiri aradım, sizi doğruladı. Ancak daha bize bilgi gelmedi diye hayret etti. Banka eski müşterilerini bir nevi - gelin barışalım, birlikte çalışalım- diye özel oran veriyormuş. Genel md. lük şubelere isim listesi göndermiş, benim ismim yokmuş.

Ben de biraz latife ile '' O zaman bende size küseyim, barışmak için 25,5 teklif edin , bizim suçumuz nedir '' dedim. Yazalım genel md.lüğe bakalım kabul edeceklermi dedi ama şu saate kadar aranmadım. Bugün daire satışından aldığım parayı vov ladım.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dün fiba izmiri aradım, sizi doğruladı. Ancak daha bize bilgi gelmedi diye hayret etti. Banka eski müşterilerini bir nevi - gelin barışalım, birlikte çalışalım- diye özel oran veriyormuş. Genel md. lük şubelere isim listesi göndermiş, benim ismim yokmuş.

Ben de biraz latife ile '' O zaman bende size küseyim, barışmak için 25,5 teklif edin , bizim suçumuz nedir '' dedim. Yazalım genel md.lüğe bakalım kabul edeceklermi dedi ama şu saate kadar aranmadım. Bugün daire satışından aldığım parayı vov ladım.
    bende fibadan bağladım ama kiraz hesap değil normal vadeli hesap ama dolara geçmemek için kendimi zor tutuyorum..malûm faizler düşecek s400 krizi var doğu akdeniz keza bunların doları yukseltebilecegini düşünüyorum çok kararsız kaldım....

3.  Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    Mrb arkadaşlar forumu uzun zamandır takip ediyorum.fibabank gaziantep şubesi 136K 23,75 oranla 45 gün bağlandı...
    Şubeye gidince bir şey ikram ediyorlar mı
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    bende fibadan bağladım ama kiraz hesap değil normal vadeli hesap ama dolara geçmemek için kendimi zor tutuyorum..malûm faizler düşecek s400 krizi var doğu akdeniz keza bunların doları yukseltebilecegini düşünüyorum çok kararsız kaldım....
    Forumu takip ederek bunu yaptiysaniz birde takip etmeseniz is bankasindan 15 e baglayacakmissiniz 23.75 yedir 😃

Adamlar selam verene 24.5 veriyormus

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Forumu takip ederek bunu yaptiysaniz birde takip etmeseniz is bankasindan 15 e baglayacakmissiniz 23.75 yedir 😃

Adamlar selam verene 24.5 veriyormus
    sayın webster 24 ile kiraz hesap vardı 5k Vadesizde kaldığı icin tercih etmedim..23,75 bence pek kötü bir oran değil cünkü diger bankalara sordum bu oran yoktu vakıfbank 21 dedi mesela..

6. Bu fibanin 25.5 isi bi ilginc bugun mt yi aradim sanki haberi yok bilmiyormus gibi davrandi defim bizim hesabada 25.5 olucakmi yok mesaj gidenlere pasif hessplara flan diyo ben 3 gun once yatirdim parayi cekip beklesekmi ne yapsskda 25.5 bizde alabilsek

Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    sayın webster 24 ile kiraz hesap vardı 5k Vadesizde kaldığı icin tercih etmedim..23,75 bence pek kötü bir oran değil cünkü diger bankalara sordum bu oran yoktu vakıfbank 21 dedi mesela..
    Ing turuncu neden dusunmediniz
    23.85 bilesik gunluk veriyor

Sayfa 220/992 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •