Sayfa 221/992 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ing turuncu neden dusunmediniz
    23.85 bilesik gunluk veriyor
    İng sürekli değiştirir faizi yalnız günlük olduğu için çok değişken. İng faiz indirimi sonrası direkt düşürür. En az 3 aylık bir yere bağlamak lazım. Nzor bono 30 günde burgerden az veriyor. Burgere de 3 aylık 24.1den bağlanamıyor. Artık faiz kararına 1-2 gün kala ing'den burgere aylık geçeceğim. En mantıklısı bu sanırım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    İng sürekli değiştirir faizi yalnız günlük olduğu için çok değişken. İng faiz indirimi sonrası direkt düşürür. En az 3 aylık bir yere bağlamak lazım. Nzor bono 30 günde burgerden az veriyor. Burgere de 3 aylık 24.1den bağlanamıyor. Artık faiz kararına 1-2 gün kala ing'den burgere aylık geçeceğim. En mantıklısı bu sanırım.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz. www.esramarka.com
    Ppf de kalmak daha mantikli gibi bir hafta daha takip etmek lazim

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ing turuncu neden dusunmediniz
    23.85 bilesik gunluk veriyor
    ing sanırsam aylık 750 tl harcama karşılığında veriyor o oranı..birde faizlerin düşeceğini düşündüğüm için 45 gün bağladım günlük tercih etmedim..diğer bankaların oranları baya düşüktü odea 22,50 verdi şekerbank 22 dedi onun için fibayi tercih ettim..sayın webster siz dolardamisiniz yoksa vadelidemi...ben cok kararsız kaldım dolara geçip geçmemek için..

Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    ing sanırsam aylık 750 tl harcama karşılığında veriyor o oranı..birde faizlerin düşeceğini düşündüğüm için 45 gün bağladım günlük tercih etmedim..diğer bankaların oranları baya düşüktü odea 22,50 verdi şekerbank 22 dedi onun için fibayi tercih ettim..sayın webster siz dolardamisiniz yoksa vadelidemi...ben cok kararsız kaldım dolara geçip geçmemek için..
    Ustad ben ingdeyim portfoyumun yaklasik yuzde 80 i ile
    Kalan ise usd

Tfx kullanmadigim icin emir giremedim. Yoksa bugunku degerler guzelmis yuzde elliye kadar dolara yanasacaktim. Dolar suan resmen kumar
    Ben de sansimi denemek istiyorum acikcasi...

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku

Bonoda bileşik faiz nasıl oluyor, Nkolay gibi hergün alınıp satılamayacağına göre nasıl olacak?

aylık bağlayıp gün içinde para kullandırabilen ve hoşgeldin faizi veren varmı şuan arkadaşlar bildiğiniz ?

7.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku

Burgan'a 3 ay 24,10 bağlanabiliyor, sorun yok.

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad ben ingdeyim portfoyumun yaklasik yuzde 80 i ile
    Kalan ise usd

Tfx kullanmadigim icin emir giremedim. Yoksa bugunku degerler guzelmis yuzde elliye kadar dolara yanasacaktim. Dolar suan resmen kumar
    Ben de sansimi denemek istiyorum acikcasi...
    Ben uyuycam sürekli gönderi yaziyosun saat damadın yüzüğe döndü

Sayfa 221/992 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •