Sayfa 225/992 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    FED'in de faiz indirimi yapacağı kesin gibi. O yüzden belki de buralarda dengeye oturdu. Ama tabii S-400'e hiç tepki vermemesi biraz garip.
    haklısınız bende dolar alıp almamakta çok kararsız kaldım dün 5 67 bugün tekrar 5 71 oldu..galiba dahada yükselecek tabiki olan yine biz mevduatcilara olcak...

2.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Bir miktar dolar alıp almamak arasında kararsız kaldım, merkezin faiz indireceği kesin gibi ama dolarda hala yukarı sert bir hareket yok, son günleri mi bekliyor anlamadım, yoksa biz mi yanılıyoruz alırsak ters köşe mi oluruz, çoktan fiyatlandı mı?
    Faizler düşecekse büyük miktar tl. uzun vadeli bağlamalı mı? nasıl bir strateji izlenmeli bilemedim ben de.
    Sanırım hepimiz aynı durumdayız,far çakılmış tavşan gibi kaldık, uzun vade stopajsızlarda 20 nin altına düştü

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    s400
    abd olası yaptırımları
    fed faiz indirimi
    merkezin faiz indirimi
    avrupa birliğinin olası yaptırımları

tüm beklentiler alındı mı dersiniz? neden bu hareketsizlik?
    s400 tam bir medya reklamı algı yönetimi işine döndü.
    abd incirlikte saldırı amaçlı sayısız atom bombasını daha güçlüleryle değiştirdi . haber olmadı
    savunma amaçlı s400 ler davul zurnayla geldi.

reisin istanbul belediye seçiminin iptalini sağladığını düşünenler utansın.
    asrın liderinin çok daha büyük işleri var algısı.

hukuk reise çalışır diyenler de utansın.
    heykel yıkmayla ilgili 8 yıl sonra, nedense şimdi, aleyhine karar çıktı.

s400 işi bitti ve fiyatlandı çoktan. tantanası kaldı.

4.  Alıntı Originally Posted by Mel1005 Yazıyı Oku
    Sanırım hepimiz aynı durumdayız,far çakılmış tavşan gibi kaldık, uzun vade stopajsızlarda 20 nin altına düştü

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Uzun vadeli bağlamak için geç kaldık öyle görünüyor, 23-24 civarı bağlamak gerekiyordu, doların da tepkisi beklendiği kadar olmayacak anlaşılan, tabi belki de biraz erken önümüzdeki hafta belli olur, ben nzor, ppf ve borçlanma fonlarıyla devam ediyorum şimdilik.

5. 3 ekim e kadar sabır S400, IRAK, Doğu Akdeniz henüz fiyatlanmadı ayrıca 2020 yılı sonuna kadar genel seçim olma ihtimali çok yüksek onun için 75-80 günlük yatırım yapmak daha doğru sanki bekleyip görücez

6. akbank, havale işleminden 3₺ ücret kesiyor. kim nasıl çalışsın o bankayla anlam veremiyorum.
    bankaya adım atmak bile ücretli olacak yakında.

7.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    akbank, havale işleminden 3₺ ücret kesiyor. kim nasıl çalışsın o bankayla anlam veremiyorum.
    bankaya adım atmak bile ücretli olacak yakında.
    BKM den gönderin lazımsa ücretsiz.

8. Fiba yı bugün yoklayan oldumu ? hani bir 25 meselesi vardı .

Sayfa 225/992 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •