Sayfa 228/992 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar dünyada zayıf.

S-400 parçası geldi diye gereksiz ve suni heyecan yapan bizim yerli yatırımcı yüklendi 5,74'ten aldı.
    Şimdi iş normale döndü oldu 5,68.
    Yarında S-400'ün civatası geldi diye 2 kuruş daha artar bizim ky gene atlar.
    Dolar 1 yıldır 8 oluyordu, 10 oluyordu, seçimler geçsin 7 oluyordu hani nerede?

Arkadaşlar biraz doların dünyadaki durumunu takip edin, işin nereye varacağını görürsünüz.
    Bir de cogunluk nerede diye sorun...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,965
    Bana bile dolar aldirdilar Allahsiz tosbalar kokutarak..
    Bozup bozup harciyorum faturalar kredi kartlari geldikce..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3.  Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    sayın newstr bu hesabın aynısı odeabank alternatifbank ve burganbankda şekerbank ta var bir ara bende nasıl işleyeceğini merak edip araştırmıştım bu hesabı ama çözemedim tl dolar arası nasıl gecicez kur nasıl ayarlanacak belirsiz çözemedim bu hesabı..
    Örnek 100k tl bağladınız 1 ay sonunda dolara geçiş yapacaksınız o günün banka kuru ile dolar alıyor tl faiz gelirini de veriyor 1 aylık.
    Aldığınız Doları da belirtilen oran da bağlıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar dünyada zayıf.

S-400 parçası geldi diye gereksiz ve suni heyecan yapan bizim yerli yatırımcı yüklendi 5,74'ten aldı.
    Şimdi iş normale döndü oldu 5,68.
    Yarında S-400'ün civatası geldi diye 2 kuruş daha artar bizim ky gene atlar.
    Dolar 1 yıldır 8 oluyordu, 10 oluyordu, seçimler geçsin 7 oluyordu hani nerede?

Arkadaşlar biraz doların dünyadaki durumunu takip edin, işin nereye varacağını görürsünüz.
    sayın myfinans önceki msjlarimda bende değinmiştim bu dolar konusuna galiba fed ve trump dünyada değerli dolar istemiyor..bizimkiler konuşunca yükseliyor sonra düşüyor..şu bir gerçek ki acaba artık fed ve trump sayesinde dolar illüzyonmu olcak...

5.  Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    sayın myfinans önceki msjlarimda bende değinmiştim bu dolar konusuna galiba fed ve trump dünyada değerli dolar istemiyor..bizimkiler konuşunca yükseliyor sonra düşüyor..şu bir gerçek ki acaba artık fed ve trump sayesinde dolar illüzyonmu olcak...
    Tüm itibari paralar illüzyondur

6. Dolar bile cılız tepki veriyorsa anlamlı faiz düşüşü kaçınılmaz

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    Şimdi de yeni oyun başladı, ABD enflasyon verisi, ABD isitihdam verileri falan diyip, FED pas geçebilir demeye başladılar.
    Yahu arkadaş aylardır FED faiz düşürecek diyen kimdi, resmen ky ile oyun oynanıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Örnek 100k tl bağladınız 1 ay sonunda dolara geçiş yapacaksınız o günün banka kuru ile dolar alıyor tl faiz gelirini de veriyor 1 aylık.
    Aldığınız Doları da belirtilen oran da bağlıyor.
    tşk ler açıklamanız için bankaciya sormuştum odeabankta internet sitenizde böyle bir hesap var işleyişi nasıl demiştim mt sızın gibi açıklayıcı cvp veremedi..açıkçası oda bilmiyordu bu hesabın nasıl işlediğini...

Sayfa 228/992 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328728 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •