Sayfa 239/992 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Mh aradım burganın dediğiniz gibi güldüren hesap değişken şuan 24.10 dan 90 gün bağlamak daha mantıklı sanırım burgan ve alternatif bank herşeyi internetten veya mobil uygulamadan yapılabiliyormu zira benim en yakın şubeye uzaklığım 600-700 km

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    internetten burgana başvurabilirsiniz ama bence ilçenizde olan bankaların şubelerine gidin ve mt lerle pazarlık yapın şahsen ben öyle yapıyorum...hem daha garanti olur...

2. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by greenmevduat Yazıyı Oku
    internetten burgana başvurabilirsiniz ama bence ilçenizde olan bankaların şubelerine gidin ve mt lerle pazarlık yapın şahsen ben öyle yapıyorum...hem daha garanti olur...
    Banada daha mantıklı geliyo imza işi oluyo nakit lazım oluyo ne bileyim bir sürü işlem var eft yapacan limiti arttırman gerekiyo filan sıkıntı oluyo telefonla da her işi bazen halledemiyorsun

4.  Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Banada daha mantıklı geliyo imza işi oluyo nakit lazım oluyo ne bileyim bir sürü işlem var eft yapacan limiti arttırman gerekiyo filan sıkıntı oluyo telefonla da her işi bazen halledemiyorsun

Burgan ı arayıp başvurumu iptal ettirdim alternatif bank a başvuru yaptım bakalım bulunduğum yerde oranlar arasında baya bi fark olursa 3 ay vov hesaptayım atm kartı gönderiyorlarmış ortak atm leri varmı acaba diğer bankalarla ?

5.  Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Burgan ı arayıp başvurumu iptal ettirdim alternatif bank a başvuru yaptım bakalım bulunduğum yerde oranlar arasında baya bi fark olursa 3 ay vov hesaptayım atm kartı gönderiyorlarmış ortak atm leri varmı acaba diğer bankalarla ?

galiba iş bankasıyla var diye biliyorum...ama viv hesapta boşta para kalıyor ....

6. FED in faiz indirme politikası indirmeden önce , kademeli indirme, durup bekleme ve tekrar faiz arttırma şeklinde 1-2yıl sürecektir.ECB ve dünya piyasaları da bu reaksiyona tepki vererek terste kalmayacaktır, onlarda piyasayı fonlayıp bolluk ve çoşkuya katılacaktır. Gelişmekte olan ülke borsaları bu sırada süt inekleridir, bu moral ve yem bolluğunda bol bol süt verir....coşar da coşar...Konut taşıt ihtiyaç tüm krediler %1 in altına iner , emlak coşar 500k 3 yıl satılamayan ev dükkan ne varsa 700-800-1000k olur , 0 araba alımı patlar , WV vs...bayilerinin bir yeri kalkar 3 -4 ay sıra var deyip elde bu var bunu al diye araç kakalar( not bu ay itibari ile elinde halen 2019 model satılık araç olmayan bayiler var) satıştaki tüm elemanları çıkarıp , satış md. ile idare ederler. işte asıl o zaman TL bir ilüzyondur...TR de değişen hiç bir dinamik yoktur, Fed ve ECB kendi ekonomilerinden iyi sinyal almaya başlar başlamaz bolluk frenine kendi planlarına göre yavaşça basmaya başlar ve bu durum GOÜ lerde daha sert domino etkisiyle kendini göstermeye başlar. Bu ani iklim değişiklikleri iyi yönetilemeyip araya iç /dış politik/ekonomik engeller çıkarsa ( TR için bu zaten değişmez bir döngüdür) Malesef piyasa agresif tepkiler verir , döviz ve altın patlar, borsa çöker, MB bollukta faizi tek haneye düşürdüm rüyasından kalkar ve faizleri %30 lara kadar salmak zorunda kalır, durumu düzeltmesi ise en az 1-2 yılını alır.( Bu arada politik kargaşa ile erken seçim vs...bir sürü ara hikayede cabası olur)

7. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by Novartis Yazıyı Oku
    FED in faiz indirme politikası indirmeden önce , kademeli indirme, durup bekleme ve tekrar faiz arttırma şeklinde 1-2yıl sürecektir.ECB ve dünya piyasaları da bu reaksiyona tepki vererek terste kalmayacaktır, onlarda piyasayı fonlayıp bolluk ve çoşkuya katılacaktır. Gelişmekte olan ülke borsaları bu sırada süt inekleridir, bu moral ve yem bolluğunda bol bol süt verir....coşar da coşar...Konut taşıt ihtiyaç tüm krediler %1 in altına iner , emlak coşar 500k 3 yıl satılamayan ev dükkan ne varsa 700-800-1000k olur , 0 araba alımı patlar , WV vs...bayilerinin bir yeri kalkar 3 -4 ay sıra var deyip elde bu var bunu al diye araç kakalar( not bu ay itibari ile elinde halen 2019 model satılık araç olmayan bayiler var) satıştaki tüm elemanları çıkarıp , satış md. ile idare ederler. işte asıl o zaman TL bir ilüzyondur...TR de değişen hiç bir dinamik yoktur, Fed ve ECB kendi ekonomilerinden iyi sinyal almaya başlar başlamaz bolluk frenine kendi planlarına göre yavaşça basmaya başlar ve bu durum GOÜ lerde daha sert domino etkisiyle kendini göstermeye başlar. Bu ani iklim değişiklikleri iyi yönetilemeyip araya iç /dış politik/ekonomik engeller çıkarsa ( TR için bu zaten değişmez bir döngüdür) Malesef piyasa agresif tepkiler verir , döviz ve altın patlar, borsa çöker, MB bollukta faizi tek haneye düşürdüm rüyasından kalkar ve faizleri %30 lara kadar salmak zorunda kalır, durumu düzeltmesi ise en az 1-2 yılını alır.( Bu arada politik kargaşa ile erken seçim vs...bir sürü ara hikayede cabası olur)
    Serin hikaye

Sayfa 239/992 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •