Sayfa 248/992 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    daha önce ucuz para dönemini yaşadık
    Şunu anladım ki Türk insanında para varsa konut alıyor(nizalı bile olsa yeter ki biraz indirim yap)
    dolayısıyla ev fiyatları yakında patlar diyorum
    japonya hongkong ile konut fiyatlarında çekişiriz.
    tahminim yakında en ucuz ev milyon olur.
    Not: yatırım konuta yapılacak.
    Herkes evini satmaya çalışıyor şu anda çevremde genel olarak ev almayı düşünen pek yok .

Kiraya çıkarım faize koyarım diye satışa çıkardılar tok satıcı olduğu için alıcı bulamadılar hala

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    daha önce ucuz para dönemini yaşadık
    Şunu anladım ki Türk insanında para varsa konut alıyor(nizalı bile olsa yeter ki biraz indirim yap)
    dolayısıyla ev fiyatları yakında patlar diyorum
    japonya hongkong ile konut fiyatlarında çekişiriz.
    tahminim yakında en ucuz ev milyon olur.
    Not: yatırım konuta yapılacak.
    Tanıdığım enlakçılar ise kan ağlıyor ve yaprak kıpırdamıyor diyorlar.

İnşaatçılar, ara ara hareketlenmeler olsa bile sektörün en az 3 yıla ihtiyacı var diyorlar...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Tanıdığım enlakçılar ise kan ağlıyor ve yaprak kıpırdamıyor diyorlar.

İnşaatçılar, ara ara hareketlenmeler olsa bile sektörün en az 3 yıla ihtiyacı var diyorlar...
    artık devir değişti genç nesil 2.,3. ev peşinde değil. lüks harcamalara yöneliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Diğer 1/5 te Ppf mi acaba

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet .....

6. Konut satışları tüik verileri

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...516364288?s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7. Evin yoksa alacaksın , bu iş dünyanın neresinde olursan ol böyle. Sosyal yaşamın en temel taşı. statü, gereksinim,miras vs....sebep çok. Ama yatırım için ev alıp satacaksan bu iş ayrı uzmanlık gerektiriyor, püf noktaları çok...ama tüm yatırımlarda ana kural doğru zamanda doğru fiyatla almak ve satarken de doğru zamanda iyi fiyattan satmak.
    örnek :
    Bugün daire alsam 500k versem 1 sene sonra satmak istesem hedefim 625k olurdu.
    bu parayı zaten garanti kazanıyor ana param.
    Sizce.... ?
    Bence çok riskli , en az 2 yıl desek
    satma hedefim 730k olurdu
    Sizce....?
    size söyleyeyim kredi oranları düşer emlak çoşar ama bu dairenin max olacağı 700-750k olur. sadece kira getirisi 30k olsa bu cebinize kar kalırsa iyidir. Piyasa kendini çok iyi dengeler...

8. Bir inşaat müh. olarak bu kriz en az 3 yıl sürer ayrıca fiyatlar da hemen artmaz siyasiler zannediyor ki faizleri düşürünce dolar 6-6,5 olacak millet dolarını satarak ev, araba alacak ben böyle olacağını hiç zannetmiyorum bakalım ekim ayında göreceğiz.

Sayfa 248/992 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •