Sayfa 273/992 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Dün kurye geldi alternatifbank başvurusu için adam adınıza kayıtlı fatura diye tutturdu yok diyince olmaz falan filan dedi de sonra merkezi aradı ikametgah olur dediler neyse imzaladım kimliğin fotosunu çekti birde gitti müşteri hizmetlerini aradım 4-5 iş gününde hesabınız açılır dendi bu uzun bir süre değilmi ? Daha erken açılması gerekmiyor mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. burgan dijital dolar %3,75 yapmış.
    temdit edildi.

3.  Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Dün kurye geldi alternatifbank başvurusu için adam adınıza kayıtlı fatura diye tutturdu yok diyince olmaz falan filan dedi de sonra merkezi aradı ikametgah olur dediler neyse imzaladım kimliğin fotosunu çekti birde gitti müşteri hizmetlerini aradım 4-5 iş gününde hesabınız açılır dendi bu uzun bir süre değilmi ? Daha erken açılması gerekmiyor mu ?

Evraklar kurye firması tarafından giriş yapıldı ise arayıp hızlandırma isteyin mevduat yapacağım oranlar düşmeden diye.

4.  Alıntı Originally Posted by NacromantiA Yazıyı Oku
    Oran paylaşıyorum ben arada ama kimsenin hoşuna gitmiyo sanırım pek tınlayan Yok teb 32 gün %22 92 gün % 21 250k üstü

Biraz daha yüksek oran verseniz belki ilgileniriz Burgan dijital % 23.75 veriyormuş..
    https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/b...e-mevduat.aspx
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Evraklar kurye firması tarafından giriş yapıldı ise arayıp hızlandırma isteyin mevduat yapacağım oranlar düşmeden diye.
    Bu işlerde Enpara nirvana noktasında, kimse yanlarına bile yaklaşamadı. Geçen gün uygulamalarına girerken karşıma çıkan mesajda gördüm, 1.5 milyon müşteriye ulaşmışlar, paraya doyunca mevduat oranlarını düşürmeseler iyiydi. Yine de severek kullanıyorum, servis kalitesi hiçbir bankada yok.

6. Vakıf 19.25 yıllık stopajsız 400 k için 22.64 bürüte denk geliyor

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Bugun en iyi oran veren bankadan 1 sene stopaj avantajlı olarak bağlamak istiyorum acaba yanlış mı yapıyorum.
    ben şahsen 1 yıl bağlamam , ama bu sizin kararınız sonuçta sizin kararınızda isabetli olabilir geleceği öngörmek kolay değil ama ekonomik verilerde düzelme yok mevsimsel enflasyon düştü kış aylarında gene artarsa enflasyon bide benjaminde çok düşmez zaten eee mb napsın baskıyla faizi düşürdükçe dolarizasyon ben filmi böyle görüyorum karar sizin tabi

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Aynı orandan 500 gün bağladım.
    Dolar çıksa da düşse de Kafam rahat.
    2 yıl önce nakit kullanmak yerine 0,98 ile bir konut almıştım.
    Onun parasını faizde değerlendiriyorum.
    TL ye yatırım, yıllık yüzde 12 ile aldığım evin taksitlerini yüzde 24 faiz kazancı ile ödeme olanağı verdi.
    O nedenle kullanmasını biliyorsan, TL hiç de illüzyon değildir, kriz dönemlerinde servetini ikiye katlamak için çok güzel fırsatlar verir.
    1990 larda bunun çok örnekleri vardı.
    Size Katılıyorum bende Kasım ayında 0 stopaj 25.50 oranla 18 ay bağlamıştım. Nerdeyse yarısı bitti bile iyi para kazanicaz inşallah,, TL ilizyon diyenlere duyurulur..

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 273/992 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •