Sayfa 353/992 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by TonyStark Yazıyı Oku
    Sn.mertkucukuncu Siz halen dolardamısınız ?
    Bide benim gibi sene sonu faiz artmasını bekliyormusunuz halen ?
    Benim faizlerin artmasından şüphem yok

Dolarimla mal cekmeyi düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by eaw Yazıyı Oku
    hesap açmaları 10 gün mü sürüyo nasıl bir hesap bu ya ?
    Şubeden mi açılamadığından bahsediyorsunuz?
    İlk defa duyuyorum bunu!!

Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Algı operasyonuna yenik düşmedik, düşmeyeceğiz. Enflasyonun düşüşü ekim ayında bitecek. Piyasa her zaman önden fiyatlama yapar. Eylülde merkez tekrar faiz indirecek. Bu oranlarla parasının değerini koruyabileceğini düşünen Tl’de kalsın. Bu saatten sonra tl enstrümanlardan uzak dururum. Ben uyarımı yaptım, içim rahat. Hadi kalın sağlıcakla.
    Tekrar faizin yükselmesini bekliyormusunuz
    3 ekimdeki enflasyonu beklemeden politika faizini 15.-15.5 çekecekler ben sonrasını merak ediyorum bu 15.5 bizi ne kadar idare eder enflasyon ve dış etkenlere karşı.

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Tekrar faizin yükselmesini bekliyormusunuz
    3 ekimdeki enflasyonu beklemeden politika faizini 15.-15.5 çekecekler ben sonrasını merak ediyorum bu 15.5 bizi ne kadar idare eder enflasyon ve dış etkenlere karşı.
    daha önce bir kaç kez yazdım. 12-14 ay içerisinde 40% mevduat faizi bekliyorum. burada sıkıntı faizlerin düşürülmesi değil, yükseltilmesi gerektiğinde mb ne yapacağı, pardon cumhurbaşkanının.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Onlar haklilar da olacaklarin vadesini soyleyemiyorlar sadece.
    Biz ise muzige gore dansedecegiz.
    Muzik caldigi surece pistteyiz, oturmak olmaz.
    Syg,
    Haksizlar demedim ustadim tabiki haklilar ama onlarin muzigine gore dans edersek zarar ediyoruz onu demek istedim 😃😃

Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    daha önce bir kaç kez yazdım. 12-14 ay içerisinde 40% mevduat faizi bekliyorum. burada sıkıntı faizlerin düşürülmesi değil, yükseltilmesi gerektiğinde mb ne yapacağı, pardon cumhurbaşkanının.
    Frekanslarimiz uyuşuyor

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Haksizlar demedim ustadim tabiki haklilar ama onlarin muzigine gore dans edersek zarar ediyoruz onu demek istedim
    Birileri ben pistte dans ederken beni taciz etti ama dolardan terste kalinca

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    Hic mi ahbr seyretmiyorsunuz ustadim bu devirde bu kadar cahil olmayin yil olmus 2019 damat halleder o isi halledemezse reyiz cozer )

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 353/992 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •