Sayfa 371/992 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Isler acilmaya basladigi anda cari acik patlayacak...

Dunyada konjonktur degisince de bir krizimiz daha olacak...

O zamana kadar da dansa devam.

Syg,
    Aynen. Dolardaki hareketi o zaman göreceğiz diye düşünüyorum.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...kildi-5255502/

Iste size yandas medyada goremeyeceginiz bir haber...

Benim cocuklarin sosyal medyadan aldiklari duyumlara gore Istinye park avm'de olmus olay.. atlamadan once de bir manifesto ile zenginlere siz burada gonlunuzde alisveris yapip tuketirken ben issizim gibi serzeniste bulunmus....

Syg,
    Üzücü bir olay. Ama bu ülkede şöyle bir huy var. idealist insanlar sevilmez bana akıl verme para ver. Sen ne başardın ki bana akıl veriyorsun derler. Bu düşünce genele yayılınca bugün geldiğimiz noktaya varırız. 2008de parasal genişlemenin bir sonu olacağını biliyorduk. 2013te bernake son kez uyardı yine dinlemedik bu noktaya geldik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. İşsizlik diyince türkiye de 8 milyon işsiz var ve acı olan benim çalıştığım yerde ilk okul mezunu adam ilk işe girdiğinde her şey dahil mesaiye kalmadan 2750 tl alıyor iki senelik yüksek okul mezunu yeni mezun her şey dahil 3000 tl alıyor mesaisi yok 4 yıllık üniversite mezunu yeni başlayan her şey dahil 3500 tl alıyor işin komik tarafı 10 yıllık usta işçiler mesaili 4000-4500 tl alıyor yani artık okumanın bir önemi kalmadı ilkokul mezunu ol ama bir mesleğin olsun üniversite mezunlar hem işsiz hem de çok düşük ücrete çalısıyor. Anneler babalar da çocuklarını okutmak ve sonra torpille iş bulmak için kendilerini parçalıyor. Cahil de gülerek okudun da ne oldun diyor yazık çok yazık bu millete okuyana değer verilmediği için bu hale geldi bu güzelim Türkiye

4. 1 ay once %23 ile 3 ay baglamistim 23 dusuk 24 ler var denmisti bugun tum bankalarda oranlar 1_2 gunluk hesap harici vadelilerde %17.50-19.50 arasinda 2 ay sonra %15 i anca bulacaz gibi mb faiz artirinca tosbaga hiziyla tl mevduatlari artiran bankalar merkez 425 puan dusurunce uzay mekigi hiziyla merkezinde ustunde 600 baz a kadar dususler yaptilar

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ustad millet yorumlasin diye profilime ozellikle belirttim ters indikator diye
    Dolar mi aldin

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 32-45 günlük oranlar ne seviyede?
    Bugün var mı bağlayan.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    En iyi ihtimal ile 5 30 civarına gidebilir dolar...
    18 Temmuz tarihli mesajım :-)

Bakalım ne zaman gelecek? Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    18 Temmuz tarihli mesajım :-)

Bakalım ne zaman gelecek? Ytd.
    Iyi ihtimal ne, yada kötü ihtimal ne ?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 371/992 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •