Special Days Image
Sayfa 373/992 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Gunluk hesaplar kaldi dedik ya onlari da patir patir dusurmeye baslamislar gulduren 19.75 vov 21 e dusmus aksama yarina digerleride duser boylece %20 oran tarih oldu bankalar nasil organize dusururken artirirken hic boyle organize olmadilar dolarin dususu de islerine yaradi faizleri telef ettiler

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak , faizde indirim sürecine girildiğini belirterek, "Bu haftadan itibaren kamu bankaları basta olmak üzere kredi faizlerinde indirim göreceğiz" dedi. En kötünün geride kaldığını beilrten Albayrak, enflasyonun yıl sonu hedefin altında kalacağını kaydetti. Bakan Albayrak, Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasına olumlu bakmadığını ifade etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. %23 den 3 ay bagladik 1 ayi gitti 6 ay baglamak gerekmis bura turkiye ekomide hersey mumkun ama 1 yillik enflasyon korumali alanlar su asamada iyi is yapmis gibiler

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    %23 den 3 ay bagladik 1 ayi gitti 6 ay baglamak gerekmis bura turkiye ekomide hersey mumkun ama 1 yillik enflasyon korumali alanlar su asamada iyi is yapmis gibiler
    onu da gelen yil vade gununde konusmak daha mantikli!

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Malesef durum budur..

Ben de iki cocugumun egitimi icin bir servet harcadim..

Egitimsiz de olmuyor lakin, bu harcanan paralar calisarak cikar mi su ortamda ondan supheliyim...

Syg,
    aynen.okumanın bu ülkede hiç bir değeri yok.!!!
    biz o kadar sıkıntıyla okuduk.hiç bir değerimiz yok...işçi daha yuksek ucret alıyor.
    bu zırvalıktır.
    gençler yurdışına gitmeli çünkü kültür bozuk!!!

6. ben 23,75 ten 571 gün ve 27,5 dan 337 gün ayrı ayrı bağlamıştım ancak tekrar söylüyorum ekim ayında her şey belli olur bürüt 21,5 tan bağlamak %15 stopajlı bence iyi değil dedim ya zaman gösterecek

7. Kırmızı banka 300k için 18,75 oran veriyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,942
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak , faizde indirim sürecine girildiğini belirterek, "Bu haftadan itibaren kamu bankaları basta olmak üzere kredi faizlerinde indirim göreceğiz" dedi. En kötünün geride kaldığını beilrten Albayrak, enflasyonun yıl sonu hedefin altında kalacağını kaydetti. Bakan Albayrak, Kurban Bayramı tatilinin uzatılmasına olumlu bakmadığını ifade etti.
    Indirsinler su konut kredisi faislerini de ben de evimi cakayim gideyim..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Sayfa 373/992 İlkİlk ... 273323363371372373374375383423473873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •