Sayfa 401/992 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Siz bir genel müdürlük arayın görüşün taşıma yaparlar dijitale.
    ben görüştüm beceremediler.şube izin vermesi gerekiyormuş onlarda parayı kaçırmamak için salmıyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    ben görüştüm beceremediler.şube izin vermesi gerekiyormuş onlarda parayı kaçırmamak için salmıyorlar.
    İstedikleri zaman her şey olur biraz dişinizi gösterin.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    İstedikleri zaman her şey olur biraz dişinizi gösterin.
    hiç uğraşamam ben kaçıyorum gelecek ay. 300k $ la onların nazını çekemem.

4.  Alıntı Originally Posted by altivec Yazıyı Oku
    Bende de mt itiraz etti. Ben ısrarcı olunca geç te olsa 8-10 günde biraz da ayak direterek nakletti.

Ama epey ısrar etmek gerekti. 2 kere şubeyi. 3-4kere de dijital bankacılığıarayıppres yaptım.

Gıcık ettiler beni ama sonunda geçirdiler dijitale
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bende de mt itiraz etti. Ben ısrarcı olunca geç te olsa 8-10 günde biraz da ayak direterek nakletti.

Ama epey ısrar etmek gerekti. 2 kere şubeyi. 3-4kere de dijital bankacılığıarayıppres yaptım.

Gıcık ettiler beni ama sonunda geçirdiler dijitale
    dilencimiyiz biz yahu,neden yalvarayım bunlara. çeker giderim.

6. Halkbank tan 6 yıl vadeli (72 ay) 500.000tl tutarinda konut kredisi çekerseniz aylik 9743tl geri ödemesi var. Aynı para sizde nakit varsa ve nkolay bono ya koyarsanız 7643 tl aylık (31 gun) getiriyor. Ev geri dönüşüm süresi 20 yıl olursa ve kiraya verirseniz aylik kira geliri 2100tl..yani başabaş yapıyor. Nkolayda 6 yıllık vade ve aylik faiz geri odemesi var mi bilmiyorum.. ama getiriyi sabitleyebilirsek ev bedavaya geliyor.. elinizde 500binlik ev kalıyor.. Nakit cepte kalıyor ama 6 yıl sonra değeri 500bin tl yani aynı kalıyor. Eğer 1000tl kira semtte normalse 250 lik 1 yada 2 ev alınabilir..Aynı hesap.. netice olarak bu kredi beni ayartmaya başladı...

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Halkbank tan 6 yıl vadeli (72 ay) 500.000tl tutarinda konut kredisi çekerseniz aylik 9743tl geri ödemesi var. Aynı para sizde nakit varsa ve nkolay bono ya koyarsanız 7643 tl aylık (31 gun) getiriyor. Ev geri dönüşüm süresi 20 yıl olursa ve kiraya verirseniz aylik kira geliri 2100tl..yani başabaş yapıyor. Nkolayda 6 yıllık vade ve aylik faiz geri odemesi var mi bilmiyorum.. ama getiriyi sabitleyebilirsek ev bedavaya geliyor.. elinizde 500binlik ev kalıyor.. Nakit cepte kalıyor ama 6 yıl sonra değeri 500bin tl yani aynı kalıyor. Eğer 1000tl kira semtte normalse 250 lik 1 yada 2 ev alınabilir..Aynı hesap.. netice olarak bu kredi beni ayartmaya başladı...

180 ay gibi düşün bide..

syg,

8.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Halkbank tan 6 yıl vadeli (72 ay) 500.000tl tutarinda konut kredisi çekerseniz aylik 9743tl geri ödemesi var. Aynı para sizde nakit varsa ve nkolay bono ya koyarsanız 7643 tl aylık (31 gun) getiriyor. Ev geri dönüşüm süresi 20 yıl olursa ve kiraya verirseniz aylik kira geliri 2100tl..yani başabaş yapıyor. Nkolayda 6 yıllık vade ve aylik faiz geri odemesi var mi bilmiyorum.. ama getiriyi sabitleyebilirsek ev bedavaya geliyor.. elinizde 500binlik ev kalıyor.. Nakit cepte kalıyor ama 6 yıl sonra değeri 500bin tl yani aynı kalıyor. Eğer 1000tl kira semtte normalse 250 lik 1 yada 2 ev alınabilir..Aynı hesap.. netice olarak bu kredi beni ayartmaya başladı...

Krediye girmeye bile gerek yok, geçen hesap yapmıştık elimizdeki nakit kaç ise 4 yıl sonunda x2 oluyor istersen kupon ödeme mevduat yap.

Sayfa 401/992 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •