Sayfa 410/992 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. bu akşam çektim, istinye park nusrette yoğun sıra var, ağırlıklı arap

doğuş grubu nusreti iyi pazarladı iyi PR çalışması yaptı valla

günaydın'da ben böyle kuyruk hiç görmedim

2.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    bu akşam çektim, istinye park nusrette yoğun sıra var, ağırlıklı arap

doğuş grubu nusreti iyi pazarladı iyi PR çalışması yaptı valla

günaydın'da ben böyle kuyruk hiç görmedim

Florya aquapark avm ye sık giderim. Alışveriş yapanlar Araplar:-) Türkler sadece gezip bakıyor...

Almanlar ne mi yapıyor? Tabi ki bizi kıskanıyor :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Yerliler AVM.lerin klimasi için geliyorlar.
    Al bir dondurma otur saatlerce

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Gerce bende AVM.ye ancak Morhipo yada Boyner siparişlerimi mağazadan teslim almak için giderim
    AVM.den alışveriş yapmayalı çok sene oldu
    Ancak sadece gıda için giderim.Migros yada Carrefour

5. Arkadaşlar, geçen ay merkezi sayaçlı su aboneliği için yönetimin hiç su kullanılmayan dairelere bile ÇTV, katı atık toplama- bertaraf bedeli adı altında tahakkuk çıkardığını yazmıştım. Bu konuyu Tüketici hakem heyetine e-devlet üzerinden gönderdim. Ayrıca İzmir Ticaret müdürlüğüne ve Sulh hakimliğine yansıttım. Ticaret md.lüğünden yöneticilerin böyle bir faturalandırma yetkisinin olmadığı, adı geçen kalemlerin belediye gelirleri kanununda su faturası üzerinden tüketilen metreküpe bağlı olarak tahsil edilebileceğini içeren yazı geldi. Şimdi yöneticiye bu yazıyı iadeli- taahhütlü göndererek paranın iadesini ( yatırmıştım ) talep ettim.

Birilerine faydası olursa diye yazdım.

6. Apartman yönetimiyle yeni sorunumuz oldu. Geçen yıl Ağustos ayında emekli olan kapıcının yerine yenisinin alınmayacağı, işlerin şirket marifetiyle yürütüleceğine, kapıcı dairesinin kiraya verilerek apartmana gelir kaydedilmesine karar alınmıştı. Bir yılda 3 yönetici değişti. Hiç biri kiracı beğenmedi ve kiraya vermedi. Son 5 aydır yönetici olan şahısta sözde düzgün kiracı bulamıyormuş. Şimdi, hiçbir şeye karışmayan, seyreden, beleşçi apartman sakinleri benim sayemde zarardan kurtulmasın diye, sadece kendi dairemin payına düşen zararı tazmin etmesi talepli sulh hakimliğine başvuracağım. Karar defterinde açıkca yazı var, avukat forumdaş varsa denetçinin de sorumluluğunu sormak isterim. yani maddi zarardan hem yönetici hem de denetçiyi sorumlu tutabilirmiyim ?

Korupark avm de, öğle ve ikindi vakti sürekli aynı tip yaşlı insanlar var. Cami çıkışı gelip, ortada oturup, gelen geçen bayanları seyrwtmeleri de hayli ilginç..
     Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Yerliler AVM.lerin klimasi için geliyorlar.
    Al bir dondurma otur saatlerce
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Korupark avm de, öğle ve ikindi vakti sürekli aynı tip yaşlı insanlar var. Cami çıkışı gelip, ortada oturup, gelen geçen bayanları seyrwtmeleri de hayli ilginç..

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güzele bakmak sevaptır...
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 410/992 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510910 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •