Sayfa 433/992 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,914
     Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Enpara çeyrek puan daha düşürmüş

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ayın enparalısına verilen +2 de +1e düşmüş.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Ayın enparalısına verilen +2 de +1e düşmüş.
    enparada para tutmayalı belki 1 yıl olmuştur. fon tutuyorum garantiden alıp. rezalet oranlar var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    enparada para tutmayalı belki 1 yıl olmuştur. fon tutuyorum garantiden alıp. rezalet oranlar var.
    enparayı artık sadece kredi kartından fatura ödemesi, ücretsiz eft ve kullanım kolaylığı için tutuyorum.
    faizleri yerlerde sürünüyor.
    Araplar işin suyunu çıkardı.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    adı geçen banka ünvanı taşıyıp, ikrazat ve emek istismarı kuruluşundan işlem yapacağıma ;

enparada vadesizde para tutar her ay da bedavadan 100 lira hesap işletim ücreti ödemeyi yeğlerim..

şu faktoring kuruluşları ile bırak çalışmayı iletişim kuranların motivasyonunu anlamak gerçekten çok ama çok zor..

ytd.

syg,

5.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    adı geçen banka ünvanı taşıyıp, ikrazat ve emek istismarı kuruluşundan işlem yapacağıma ;

enparada vadesizde para tutar her ay da bedavadan 100 lira hesap işletim ücreti ödemeyi yeğlerim..

şu faktoring kuruluşları ile bırak çalışmayı iletişim kuranların motivasyonunu anlamak gerçekten çok ama çok zor..

ytd.

syg,
    maaş hesabımız orada. şirket seçiyor mecburen. enparayı kullanıyorum kredi kartı vs. garantide kredi kartım yok ama olan paramı orada tutuyorum. ilave 3. bir bankayla da açıkcası uğraşamam. emek sömürüsüne uğramayan yok gibi bir şey ülkede. yeni aldığımız zam oranları enflasyonla alakası bile yok. üstelik yılda 1 kez zam alıyoruz.

6. Tek çare ( https://www.yatirimdirekt.com/tahvil...ikli_yatirimci)[/B] yabancı şirket bonoları AKFEN, PETROL OFİSİ gibi 7 ay ve üzeri getirileri çok çok iyi fakat tek sorun 500.000 TL den aşağı işlem yapılmıyor

7. günlük % 18 enpara. aslında fena değil, o kadar yerecek bir durum yok sanki.

8. İng e turuncu dik dururdu , o da boyun eğmiş bu piyasada.
    %18+2 turuncu ekstraya(aylık 750tl harcama) toplamda %20 veriyor.
    Gene fena değil...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 433/992 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •