Sayfa 437/992 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    biraz açıklarmısınız,nereden nasıl alınıyor,satılıyor,şartlar nedir?
    https://www.altungold.com/butcenize-...-altin-havale/

2.  Alıntı Originally Posted by Light Yazıyı Oku
    Faizleri düşürdüler banamısın demedi, piyasadan dolar çektiler engelleyemediler. Dolardaki düşüş engellenemiyor. Herkes dollarize olmuş durumda buna rağmen engellenemiyor. TL Hızla değerlenmeye başladı. Birde vatandaş satışa geçerse ne olur??
    vatandasin bir kucuk bile etkisi yoktur kardes

3. Çeyrek altın fiyatında hata mı var?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Cabbaz Yazıyı Oku
    Çeyrek altın fiyatında hata mı var?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayır doğru.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    ABD Çin ticaret anlaşmazlığı
    Trump'ın FED faiz indirsin söylemleri
    Her ikisi de ons'a yarıyor
    Gerilimde güvenli liman altındır

Ne zamana kadar artar
    Gerilim yumuşayıncaya kadar
    Teşekkürler.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. aktifbank düşürdükçe düşürüyor..sen bonosun bir defa, azıcık yavaş ol..ben bu faizdeki parayla gayrimenkul falan alıp mütahitlere para mı kaptırmıyacağım..dolar girdapına hiç girmeyeceğim. altın gerilimlerden beslenen bir yatırım aracı, gerilimler düşünce yerin dibine girer..onsun 1900 lerden 1300 lere düştüğünü de gördük..bu ülkede ticaretle de uğraşılmaz..uğraşanların yüzde 99unu batıyor veya karnını zor doyuruyor..

kendime faiz için başka banka arasam iyi olacak..müşteri temsilcilerini bir turlayalım..

7. Garanti istiyorsanız GramAltin kendi IAR Web sitesi var oradan alın. Veya NadirGold un kendi web sitesi var. Kendi orijinal Web siteleri her zaman en iyisidir.

Diğer Web sitelerine asla güvenmem. Ne N11 ne Hepsiburada ne gittigidiyor Altın falan almam. Riske girmem. Dünyanın her türlü hali var.

Ayrıca İstanbul’da olanlar Kapalıçarşı’da IAR ve Nadir in kendi orijinal mağazalarından da alabilirler.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    ben hep internetten alıyorum, n11 den, şehrimdeki çakal kuyumcudan daha ucuz. sigortalı kargoyla geliyor. yorumlara ve satış sayısına bakın herkes memnun, sahte falan olmaz İAR damgalı kapalı ambalajli aliyorum.
    ben Tuğrul adlı satıcıdan alıyorum.

8. GramAltın veya NadirGold orijinal ana üreticiden tüketiciye direk satan Web siteleridir. Diğerlerini kullanmayın!

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Hiç internetten altın aldinizmi?fiziki mesela 100 gr.sorun ciktimi?ahlatci satıyor mesela

Sayfa 437/992 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •