Sayfa 450/992 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Aktifbanka 800bin tl yatirmak nasil bi risktir.. Günlük alip satmak baya bi getiri sagliyo.. Ama banka nekadar guvenli.. Benim gibi yüksek meblağ li yatiranlar varmi nekadar olduğunu yazabilirmi

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Böyle global bir resesyon durumunda hangi pozisyon önerilir.
    Bana altın gibi geliyor
    En zor soru bu...

Bazı dönemler parayı koruma dönemidir.

Hangi enstrüman tercih edilir? Bunu By bilir :-) pusuda kalıp takip edilirse fırsat yakalanır ama şimdiden bir şey söylemek zor.

Altını o döneme kadar yüksek fiyata çekebilirler. Yüksek fiyattan girmek cesaret işidir. Pusuda bekleyip sonra karar vermek daha mantıklı.

YTD.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Enpara birikim hesabınıza bankamatikten yatırırsanız bir miktar getiri elde edersiniz
    Enpara cumadan 3 gün bağlanır .

4.  Alıntı Originally Posted by tades Yazıyı Oku
    Enpara cumadan 3 gün bağlanır .
    Enpara'da hafta sonuda dahil hergün yenileniyor mevduat. Eğer son 1-2 ayda değişiklik yapmadılarsa. Cumartesi günü birçok kez para yatırdım ve ertesi günü günlük faiz yansıtılmıştı hesabıma.

5.  Alıntı Originally Posted by hello Yazıyı Oku
    Aktifbanka 800bin tl yatirmak nasil bi risktir.. Günlük alip satmak baya bi getiri sagliyo.. Ama banka nekadar guvenli.. Benim gibi yüksek meblağ li yatiranlar varmi nekadar olduğunu yazabilirmi

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10 aydır 750k var zaten nkolay üzerini kabul etmiyor, nitelikli yatırımcı bonolarında üzeri oluyor tabi, faiz duruma göre satıp fazlasını aktarıyordum artık 25.15 orandan bağlandık kaldık, risk diğer bankalar göre daha yüksek görünüyor ama hükümete yakın olması insanı biraz rahatlatıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Enpara'da hafta sonuda dahil hergün yenileniyor mevduat. Eğer son 1-2 ayda değişiklik yapmadılarsa. Cumartesi günü birçok kez para yatırdım ve ertesi günü günlük faiz yansıtılmıştı hesabıma.
    yok siz haklısınız.

en parada tatil günleri yatırsanız bile faiz işler.

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    pazartesi 3 günlük faiz veriyor,haftasonu yatırıp denemedim.

Enpara yı ben parayı topladığım ve öedemeleri yaptığım yer olarak kullanıyorum...EFT ücretsiz ve yatan para ödeme günü gelene kadar faizde kalıyor faiz oranı düşük olsa da elden çıkacak para için bir miktar faiz almak da aslında keyif veriyor....

Maaş erken yattı ne yapacağım sorularının cevabı faiz oranı düşükte olsa enpara/vov, turuncu7kiraz vb tarzı bir hesabınızın olmasıdır.....

Sayfa 450/992 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •