Sayfa 452/992 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Halkb da aylık mevduati süresi 15 inde doluyor. ppf geçmek için ayrı bir hesap mi açmak lazım halkb da? Aylık alınan oran ne kadar acaba?

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bunu bilmiyordum inanın iyi oldu ogrendigim.. Baska atm ye aktarip ordan cekiyordum
     Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Küçük bir ekleme yapayım:

Elinizde N Kolay Bono ( En az 200â�º ) olması şartıyla tüm ATMâ��lerden ücretsiz para çekme ve yatırma imkanı veriyor. Bu da güzel bir imkan, para lazım oldukça önüne gelen herhangi bir ATMâ��den ücretsiz çekebilirsiniz. Fakat şu andaki faiz oranı gerçekten düşüktür. Zira bu üründe mevduat güvencesi olmadığı halde Burgan Bankâ��tan az faiz vermesi yeterli değildir.

Saygılarımı sunarım
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Küçük bir ekleme yapayım:

Elinizde N Kolay Bono ( En az 200₺ ) olması şartıyla tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme ve yatırma imkanı veriyor. Bu da güzel bir imkan, para lazım oldukça önüne gelen herhangi bir ATM’den ücretsiz çekebilirsiniz. Fakat şu andaki faiz oranı gerçekten düşüktür. Zira bu üründe mevduat güvencesi olmadığı halde Burgan Bank’tan az faiz vermesi yeterli değildir.

Saygılarımı sunarım
    PTT den ücretsiz vakıf ve Akbank cuzi bir miktar alıyor diye biliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,052
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Aktif için ek olarak ;
    tüm PTT şubelerinden Ücretsiz Dolar ve Euro yatırma/çekme yapılabiliyor.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku

Elinizde en az 200 TL’lik N Kolay Bono olması şartıyla dilediğiniz ATM’den ücretsiz TL çekme ve yatırma yapabilirsiniz. Şahsen ücretsiz para yatırma ve lazım oldukça çekme imkanından zevkle yararlanıyorum. Çünkü bir kere bankanızın ATM’sini bulmak ayrı dert ve bankanızın ATM’sini bulsanız bile sıra beklemek apayrı bir dert. Fakat size masrafsız tanımı yapılıp yapılmadığını bir müşteri hizmetlerine sorunuz ki bazen elinizde N Kolay Bono olmasına rağmen masrafsız tanımı kaydı yapmayı unutabiliyorlar.

Saygılarımı sunarım

7.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Aktif için ek olarak ;

Şahsen ücretsiz döviz yatırdım ama hiç ücretsiz döviz çekmedim, döviz yönünden çekmenin ücretsiz olduğunu bilmiyorum.

Teşekkür ederim

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Aktif için ek olarak ;
    ptt'ye yarın aktif hesabımdan 20 bin dolar çekeceğim dediğinizde hazırlıyor mu..?

Sayfa 452/992 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •