Sayfa 46/992 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 361 - 368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    Burgan güldüren hesap faiz oranı mı değişti?
    Güldüren diye bahsedilen hesapta bağlandığı gün geçerli olan faiz 90 gün boyunca geçerli mi ? yoksa hem yukarı hem aşağı değişme ihtimali var mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sayın Webster,

Hangi haftanın verisine bakıyorsunuz?

Son hafta için bakarsak Toplam mevduatlar haftalık bazda artmış gözüküyor.
    Konut kredileri tarafında haftalık bazda hafif düşüş devam ediyor. Arasında doğrudan bir ilişki olmayabilir. Çünkü mevduatlar daha konut kredilerine göre daha kısa vadeli oluyor.
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Cok ozur gramer hatamdan dolayi yanlis anlasilmisim

Duzeltme yapiyorum

Konut kredisi faiz oranlari dusmus diyecektim. Yani konut kredileri hacmi demek istemedim

Syg
    Tamamdır. Onlar cuma günü 1 hafta gecikmeli olarak tcmb aracılığıyla yayınlanacak. Dediğiniz gibi oranlarda düşüş olması normal ancak bunun kısa süreli bir yalancı bahar olduğu da unutulmamalıdır.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    HSBC USD 2.25 verdi resmen ölü oran
    Sanırım taşınma vakti

4. +100k usd 33 gün
    Finans 3.60
    Şeker 3.65

5.  Alıntı Originally Posted by ada Yazıyı Oku
    150k 92 gün 23,75'ten bağlandı.güldüren hesapta aynı oranla duruyordu.bir o kadar da günlük hesapta bekliyor.
    Keşke PPF alsaydınız. Daha çok getiriyor. Hem de aylık bağlamıyorsunuz. Az ço 1 ay içerisinde zaten aynı kalır.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    HSBC ile pazarlık yapıyorum
    2.250 beğenmedim hiç
    Vakıf bile 3.6

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Güldüren diye bahsedilen hesapta bağlandığı gün geçerli olan faiz 90 gün boyunca geçerli mi ? yoksa hem yukarı hem aşağı değişme ihtimali var mı ?
    faiz sabit değil,değişebiliyor.

8. [QUOTE=sathyz;3538591]Keşke PPF alsaydınız. Daha çok getiriyor. Hem de aylık bağlamıyorsunuz. Az ço 1 ay içerisinde zaten aynı kalır.[/QUOTE

faizlerin düşme ihtimaline karşı ,paranın yarısını 3 aylık bağlamayı tercih ettim.diğer yarısı ile günlük gidip düşerse bir miktar dolar almayı planlıyorum..ppf fonları değişken getirili olabiliyor..zaten borsada yeterince stres yaşıyorum .30 yıllık batık borsacı olarak en azından paramın bir kısmı sabit getirili olsun istiyorum )

Sayfa 46/992 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •