Sayfa 495/992 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Arkadaşlar,

N Kolay Bono’yu 23.75% oran ( Mevduat karşılığı % 25,14) ile azami 2021 yılının Ocak ayına kadar bağladım. Malum N Kolay Bono’da 1 günde bile faiz alınıyor ancak faiz oranı değişiyor.

Sizce oran iyi mi ? Şu anda daha yüksek oran alan var mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

N Kolay Bono’yu 23.75% oran ( Mevduat karşılığı % 25,14) ile azami 2021 yılının Ocak ayına kadar bağladım. Malum N Kolay Bono’da 1 günde bile faiz alınıyor ancak faiz oranı değişiyor.

Şuan tabiki mevduat olarak daha iyisi yok, benim vadede benzer tarihlerde ama o zamana kadar tutmayız şuan piyasanın gidişatı böyle gösteriyor.
    Ayrıca Nzor da bileşik olmadığı için her gün oran düşüyor aslında.

3.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Şuan tabiki mevduat olarak daha iyisi yok, benim vadede benzer tarihlerde ama o zamana kadar tutmayız şuan piyasanın gidişatı böyle gösteriyor.
    Ayrıca Nzor da bileşik olmadığı için her gün oran düşüyor aslında.
    Tabi ki dediğiniz gibi değişen piyasa koşullarında elimizdeki bonoyu bozabiliriz.
    Birleşik faiz getirisi olmasa bile en azından net 21.xx % getiri belli.

Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,

bendeki mayis sonu itfali bu faizlerle ogune kadar bozmam .25,15 in itfa(bendeki) gunundeki degeri 20,80 yani bugun 100 lira gunluk veriyorsa itfa gununde anapara+ faiz toplaminin yine gunluk 100lira getirmesi gereken oran 20,80... 20.80 mk verirse nkolaydan devam ederim yoksa fon vb bakicam artik.

5. NKolay %20 faiz var diye bildirim gönderdi, umutlandırdı. Sonra %18 diye düzeltme bildirimi gönderdiler. İnsafsızlık resmen.

6.  Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    NKolay %20 faiz var diye bildirim gönderdi, umutlandırdı. Sonra %18 diye düzeltme bildirimi gönderdiler. İnsafsızlık resmen.
    aynen bana da geldi, belki de yakın zaman için hazırladıkları metni şimdi gönderdiler.

7.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    aynen bana da geldi, belki de yakın zaman için hazırladıkları metni şimdi gönderdiler.
    Umarım öyledir hocam.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by karkacxx Yazıyı Oku
    NKolay %20 faiz var diye bildirim gönderdi, umutlandırdı. Sonra %18 diye düzeltme bildirimi gönderdiler. İnsafsızlık resmen.
    bence çok çıkan oldu. ondan artırabilirler.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 495/992 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •