Sayfa 50/992 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Shorts hocam eskisi gibi yazmıyorsun forumda ..Birde Bahri vardı oda yokoldu ..
    omega hocam.. dönemsel konsantrasyonlar, yoğunluklardan diyelim. ama izlemedeyim her daim:)

bir de burada eskisine göre daha az oran paylaşabiliyorum çünkü malum hem oranlar yerlerde hem de pazarlık şansım daha fazla olsun diye tüm hesapları (aynı/farklı bankalar) aynı tarihlere bağlıyorum uzun bir süredir.. hanımın, çocuğunki dahil. ha bu ortamda ne kadar işe yarıyor o ayrı. ama bi gıdım da olsa işe yarıyor diyebilirim..

bir diğer neden de ağırlıkla dolarda oluşum. allahtan genele nispeten ucuz maliyetle:). o tarafta da işler pek parlak değil malum ama dolar başlığına biraz daha fazla uğrar oldum bu sebeple..

sevgiler.

2. Fed sabit demiştim çıktı.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Fed sabit demiştim çıktı.
    Valla bravo ustadim

4. ek..

burgan +500k usd ile swap'te %4/4,05 mevduat karşılığı gibi oranlar almak mümkün.. olana, ilgilenene. alt limiti 1m$ dan 500k ya indirdiler geçtiğimiz ay. gerçi burgan digital'de daha düşük meblağlar için zaten %4 var denmişti geçenlerde eğer hala geçerli ise.

paylaşmış olayım yine de.

5.  Alıntı Originally Posted by bty06 Yazıyı Oku
    Mrb, Private Banking hattı var aktifbank ın sitesinde;özel bankacılık aradığınız anda cevaplıyorlar..ordan Müşt.Temsilcisine sordum.Pazarlık yapmadım 600k vade dönüşüm var.Yeni giriş içun sordum.Nkolay bonoda da bir 700k var;ama adımı vermeden direkt oran istedim.500k+ için hatta bekletip,yetkilisine sorup;pazarlıksız direkt verdiler oranı.bence 400k için bir arayın,alanlar olmuş hatta dün aramışlar diyerek bir zorlayın bakalım.Açıklayıcı konuşuyorlar..
    Teşekkürler

6. 30/31 Temmuza kadar FED işi kapandı.
    3 faiz artışı beklenen 2019 için gelinen noktaya bakın.

2021 dahil aslında faizde oynama yok.2.1 de tutacak.sabit gibi sanki.bilanco küçültme devam.bizim için iyi.

8. Elinde altın bulunduranlar dikkat.
    ABD-Çin anlaştık dedikleri anda ons gidici.Bunun sinyali de verilmiş.
    https://www.bloomberght.com/jp-morga...ebilir-2226157

Sayfa 50/992 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •