Sayfa 500/992 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Deprem den Allah korusun dudu reis deprem olmasina gerek yok binalar curudu 20 yıl sonrasi binalar zaten riskli son 20 yıldır hazır beton la yapılıyor binalar öncesi deniz kumu çakır tasi ,İstanbul un heryerini bilirim Avrupa yakası daha eski binalar sokakları dar binalar bitisik boş arazi sayısı çok az insan olarak Anadolu yakasin dan kalabalik. Yeni binalar da güvenim pek yok benim Denizli de 6 buyuklugunde ki depremden sonra, yeni binaların da hasar almasi beni düşündürdü yapılırken ne kadar özen gosteriliyor ? Mesela bizim ülkede binalar genellik le neden kışın yağmur da karda yapılır hiç anlamam bakıyor sun demirler yagmuru,kar i yiyor yüzeyi paslanmis demirleri dosuyorlar ,Yalova bin istanbul a 80 km uzakta olduğunu varsayarsak o depremi İstanbul da hissedenler binalarin ne derece şiddetli sallandigini hatirlarlar kaldı ki İstanbul deprem adalar in hemen arkasin da olacağı varsayılır sa 15 km bile yok yani bilmiyorum bina eski olsa yeni olsa depremin çok yakın biyerde olacak olması nasıl etkiler ? Bir deprem durumun da Avrupa yakasin da boş arazi sıkıntısı olabilir ama Anadolu yakası için bir sorun olmaz diyorum ben eğer imar a açılmayacak sa ilerde mesela Maltepe Sancaktepe Şile Tuzla piyade buralarda ki askeri araziler 10 İstanbul nüfusunu barındırır 99 depremin de bölge ye yardım etmeye gittigim ve denize gömülen binaları gördüğüm o felaketi gordugum için ve İstanbul un gerek nufusu,gerek bina sayisi oranin 60 katı olduğu için ,Allah hiç yasatmasin diyeyim .

Depremde yeni binada hasar gorebilir.fakat icinden saglam cikilir.zemin onemli.yeni binada oturun.

3. 30 Ağustos zaferiyle Türk' e özgüvenini veren, Esaretten kurtaran başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehit, gazi ve emeği geçenleri saygıyla minnetle anıyorum.

Bağımsızlık tıpkı ekmek- su gibi temel yaşam sebebidir. Kaybetmeyince değerini anlamayanlar, kaybedenlere bakarak aslında ders almalılar. Bu bayramda bile Türk bağımsızlığının sembolü bayrağımızı balkonuna asamayanlar kendileri utansınlar. Birde bayrağı çamaşırların , perdenin yanına asanlar var. Bayrağın olduğu yüzeyde başka bir şey olmamalı.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dolar dünyada zayıf
    FED falan derken daha da zayıflarsa hiçbirşey olmaz.
    Umarım olmasında.
    Dolar artışı=Domates fiyat artışı
    Herkese zarar
    dolar endeksi 98.500 ü geçmiş, dolar dünyada zayıfmış, neden ve kime karşı artıyorsa..?
    güçlü olan kim euro mu, pound mu, yuan mı..?

DÜN İÇİN Yapı kredi 31 gün temdit 1m %17.60
    AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by lukas Yazıyı Oku
    DÜN İÇİN Yapı kredi 31 gün temdit 1m %17.60
    çok vermiş,
    ben 35 gün 63K 17.50den bağladım.

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Deprem den Allah korusun dudu reis deprem olmasina gerek yok binalar curudu 20 yıl sonrasi binalar zaten riskli son 20 yıldır hazır beton la yapılıyor binalar öncesi deniz kumu çakır tasi ,İstanbul un heryerini bilirim Avrupa yakası daha eski binalar sokakları dar binalar bitisik boş arazi sayısı çok az insan olarak Anadolu yakasin dan kalabalik. Yeni binalar da güvenim pek yok benim Denizli de 6 buyuklugunde ki depremden sonra, yeni binaların da hasar almasi beni düşündürdü yapılırken ne kadar özen gosteriliyor ? Mesela bizim ülkede binalar genellik le neden kışın yağmur da karda yapılır hiç anlamam bakıyor sun demirler yagmuru,kar i yiyor yüzeyi paslanmis demirleri dosuyorlar ,Yalova bin istanbul a 80 km uzakta olduğunu varsayarsak o depremi İstanbul da hissedenler binalarin ne derece şiddetli sallandigini hatirlarlar kaldı ki İstanbul deprem adalar in hemen arkasin da olacağı varsayılır sa 15 km bile yok yani bilmiyorum bina eski olsa yeni olsa depremin çok yakın biyerde olacak olması nasıl etkiler ? Bir deprem durumun da Avrupa yakasin da boş arazi sıkıntısı olabilir ama Anadolu yakası için bir sorun olmaz diyorum ben eğer imar a açılmayacak sa ilerde mesela Maltepe Sancaktepe Şile Tuzla piyade buralarda ki askeri araziler 10 İstanbul nüfusunu barındırır 99 depremin de bölge ye yardım etmeye gittigim ve denize gömülen binaları gördüğüm o felaketi gordugum için ve İstanbul un gerek nufusu,gerek bina sayisi oranin 60 katı olduğu için ,Allah hiç yasatmasin diyeyim .
    Mesele binanın eski olması değil mesele kötü yapılması bizde kötü yapılan binaların hala hesabı sorulmuyor.
    Zemin kötüyse zaten oyuna 1-0 geriden başlıyorsunuz buraya kentsel dönüşümle yeni bina yapmak ne kadar mantıklı tartışılır.
    İmar verilmesi bile ne kadar doğru o tartışılır.

6.50 civarı deprem öncesi yapılan binaları gösteriyor.
    https://m.youtube.com/watch?v=mSfVkvafIp0

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. Dogalgaza %15 zam 1 ayda 2.zam geldi oldu %30 ...yarin oburgunde elektrige gelir ..tabi 1.5 milyon suriyeli yolda nasil besligecegiz 6.5 milyon suriyeliyi vur kendi halkina vergileri zamlari ..enflasyon %15 ya yersen onun icin 1 ayda %30 zam geldi dunya da emtia enerji fiyatlari duserken.

Sayfa 500/992 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •