Sayfa 517/992 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Galiba bizim artik cekip gitme zamanimiz geliyor trion reyiz.
    Bosuna kalabalik etmemek lazim bu dunyada degil mi?
    Ne yedigimizden zevk aliyoruz ne ictigimizden ne de saaptigimizdan
    Syg,
    Aynen dudu reis ama yillardir dedigim gibi birikeni yemeyi bilmek te lazim sen bunu iyi yapiyor sun bu konuda tebrik ediyoruk seni su devirse evlat ana babasini tanimazken kimsenin kimseye faydasi yok ben yemedim siz yiyin dememeli sulaleye yedirmemeli guzel bir vardir bir ana baba 10 evlada bakar da 10 evlat bir ana baba ya bakamaz diye huzur evleri ev den atilan ebeveyn ler le dolu ..o bakim dan kimseye muhtac olmadan gocup gitmek en iyisi

2. vadeliden dönen paramla grama geçtim,yılbaşına kadar gram 293 olursa faizle aynı getiriyi sağlıyor,üstü bana kar altı zarar yazar,bakalım ne olacak bence 293 üstünü rahatlıkla görür.

3. Arkadaşlar param vakıfta TL mevduatta. vade günü geliyor. Paramın nasıl eridiğini görüp deliriyorum. Paramın en az yarısıyla dolara geçmeyi düşünüyorum.

1. Sizce 12 Eylülde MB bankası faiz düşürürse ki tahminler o yönde, dolar yükselir mi ?
    2. Dolar mevduattaki parayı istediğim an bozup TL günlüğe geçip, istediğim an tekrar dolar alabileceğim şekilde ( kısaca al - sat) nasıl bir hesap açabilirim ?

4. TEB marifetliyi 17 ye kadar düşürmüş burgan 18,25.
    Haziran da burgana 3 aylık 24 le bağlamıştım faizlerin düştüğü şu hale bak.
    18 eylül de dönüşüm var. Kafalar karışık.

5.  Alıntı Originally Posted by garantmevduat Yazıyı Oku
    TEB marifetliyi 17 ye kadar düşürmüş burgan 18,25.
    Haziran da burgana 3 aylık 24 le bağlamıştım faizlerin düştüğü şu hale bak.
    18 eylül de dönüşüm var. Kafalar karışık.
    Aynen 2 hafta da benim kaldi muhtemelen 15_16 verecekler aylik net %1.15 icin tl de kalmayacagim gibi dolar 5 dakika da cikiyor o kadar ,muhtemelen o tarihte ki kur fiyatina gore bir bakacagim artik .

6. 12 eylül de istermisin faizleri 17.5 a çeksin sonra da dolar 5.55 e geri gelsin olur mu olur valla o zaman altın almaktan başka çaremiz kalmıyor. Ey güzel allahım baksen şu halımıze

7.  Alıntı Originally Posted by eduardo Yazıyı Oku
    Arkadaşlar param vakıfta TL mevduatta. vade günü geliyor. Paramın nasıl eridiğini görüp deliriyorum. Paramın en az yarısıyla dolara geçmeyi düşünüyorum.

1. Sizce 12 Eylülde MB bankası faiz düşürürse ki tahminler o yönde, dolar yükselir mi ?
    2. Dolar mevduattaki parayı istediğim an bozup TL günlüğe geçip, istediğim an tekrar dolar alabileceğim şekilde ( kısaca al - sat) nasıl bir hesap açabilirim ?
    ilk sorunuza forumda cevap aramayın, cevap gelirse de dikkate almayın. Şu yükselir bu düşer tarzı tahminler havada uçuşur çoğu da patlar. Alacaksanız kendi uygun gördüğünüz yerden ve zamanda alın.
    Benim önerim kararsız kalıyorsanız riske girmeye de çekiniyorsanız yarısına dolar alın. Ne şiş yansın ne kebap.

8.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    12 eylül de istermisin faizleri 17.5 a çeksin sonra da dolar 5.55 e geri gelsin olur mu olur valla o zaman altın almaktan başka çaremiz kalmıyor. Ey güzel allahım baksen şu halımıze
    öyle olursa altın da düşer zaten.
    herşeyi düşürüyorlar ki tasarruflar erisin, sahipleri ne yapacağını şaşırsın, durduğu yerde eriyor bari harcayayım desin piyasa açılsın canlansın.

Sayfa 517/992 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •