Sayfa 53/992 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    İl dışı şubeleri arayım o zaman .Denizli Isparta şubeleri daha taşra kalıyor gibi belki anlaşırız
    Tasra degil merkezleri arayin ustad...buyuk sehirleri

2.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Arkadaşım senin boş vaktin çok galiba.

Ppf ve mevduat başlıklarını okursan kimi kastettiğimi anlarsın.

Hala başlığa uygun yazılar göndermiyorsun !!!!!! Mevduat başlığına uygun mesajlar göndermen faydalı olur... En yakın banka şubesine git ve 1-2 oran alıp burada paylaş.

Aksi takdirde sana cevap yazmayacağım...
    inan hiç boş vaktim yok. emekli olup forum bekçiliği yapacak biri de değilim. başıboş insanlar her gün banka banka dolaşıp oran alır. benim vade günüm geldiğimde mt private arar oranımı verir ve o oranı da burdan paylaşıyorum zaten. bilenler bilir.

başlığa uygun yazmıyorsunuz demişsiniz ama sanırım siz başlığa yazılanları hiç okumuyorsunuz. tatil muhabbetinden doktor muhabbetine kaynının arabasından modeline kadar başlıkla alakasız birçok konu konuşuldu ve bu durumdan şikayetçi olanlardan biriydim. keşke siz de o muhabbetleri yapan arkadaşlara o zaman bu şekilde korkmadan eleştiri getirebilseydiniz.

diğer taraftan bazı arkadaşlar oran dışında da geyik muhabbeti yapılmasında sakınca görmeyip devam ettiler ve sadece oranların tablo olarak verildiği yeni başlık açıldı. isterseniz oranları ordan takip edebilirsiniz.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=27020&page=43

aslında bundan sonra “sırf insanları araştırmaya sevk etmek için” twitterda oran yazıp burdan link olarak paylaşacağım. link tıklamayı araştırma yapma olarak görenler de varmış. gerçekten komik.

ppf veya mevduat başlığını okumama gerek yok, siz kimi hedef aldıysanız yazın. korkmayın sayın kafkaf. sözünüzün arkasında durun. interneti yok çoluk çocuk vs. demesi kolay.

hepimizin yokluk günü olmuştur, bu şekilde üstenci kibirli ve aşağılayıcı ifadeler yaşınıza ve almış olduğunuz eğitime de yakışmıyor açıkçası.

Mevcut durumda mevduatın 30 larda olması lazım

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Eveeeetttttt bu iş bitmiştir.....
    En güvendiğim (belki de tek) anket firması olan KONDA (sahiplerine zaman zaman gıcık olsamda...) biraz önce 23 Haziran a dair tahminlerini açıkladı...
    https://t24.com.tr/haber/konda-merak...cikladi,826755

"Allah a çok şükür gene yanılmadık/yanıltmadık kamuoyunu...."

Hisse.Net in AKP li ve MHP li üyelerine de tşk etmek isterim....
    Neredeyse birebir toplumun barometresi gibiler...
    Toplumda ki eğilimleri/yönelimleri neredeyse birebir yansıtıyorlar....
    Tşk ederim kendilerine.....

Hep söylediğim gibi;Hisse.Net in anketleri eğer okumasını bilirseniz birebir sonuçları veriyor...
    Beni bugüne kadar hiç yanıltmadı...

Şu an çok mutluyum....
    Mutluluğumun inanın kelimelerle tarifi mümkün değil...
    Sizinle de paylaşmak istedim sadece...
    Sizlerin de bu sevince/mutluluğa ortak olmasını istedim sadece....

saygılar/başarılar
    Ustad bu aralar sadece anket paylasiyorsunuz arada goruslerinizi de paylasin bizlerle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    T bank 24.50 veriyor
    Ustad illa serap hnm a musteri bulacak )

6.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Shorts hocam eskisi gibi yazmıyorsun forumda ..Birde Bahri vardı oda yokoldu ..

Aynen ya bahri hocam i bulsam cafe ye davet edicem de piyasada yok bu ara zinnur hnm da yok son faiz bukucu

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    1180'i gördüydü ons 10 ay önce.
    Ama tabiki ABD ile Çin'in anlaştık diyip ticaret savaşlarını bitirmeleri şart.
    Sonra Nasdaq ve S&P500 uçar, o zamanda en iyi yatırım aracı bu hisselere yatırım yapan fonlar olur.
    ahada 1380 oldu

ytd.

syg,

Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    ahada 1380 oldu

ytd.

syg,
    Nefes almadan cikiyor...salarsa 1326 da goz acar...dolari 5.92 ustune atar gibi...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 53/992 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •