Sayfa 534/992 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,265 - 4,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Bankalardan yüksek faiz almak için ne yapılmalı ? Özel olarak uyguladığınız bir yöntem var mı ?

Malum faizler ciddi miktarda düştü. Hatta bazı faiz oranların neti TÜFEden bile aza geliyor.
    Ben vade dönüşünü cumaya getirmiyorum. Hareket alanı olsun diye
    Birde valöre dikkat günden yemesinler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Bankalardan yüksek faiz almak için ne yapılmalı ? Özel olarak uyguladığınız bir yöntem var mı ?

Malum faizler ciddi miktarda düştü. Hatta bazı faiz oranların neti TÜFEden bile aza geliyor.
    Mt ile her zaman çıkış yapacakmis gibi konuş seni keklik sanmasin ben nkolaya gecerken mt ne aldıysan şöyle üstüne cikayim dedi sıkıştıklarında personel veriyorlar hemen.yine başka bır bankada bilanconun son günü MT ile yolda karsilastim yarın ne yapcaksin dedi parayı cikararicam dedim taksiye biniyordu bı yeri aradi hoop 1 puan artti oran.

3. Soruma verdiğiniz cevaplar için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    En ciddi yonten usenmeyip 0,25% fazla verene tasimak..

Syg,
    Faizler o kadar dustu ki artik 0.25 fazla vermesi de birsey ifade etmiyor haftaya 16 ustu veren kalmaycak gibi dun icinn 15.50_16.75 32 lik vadeliler ..sadece 2_3 tane gunluk hesap larin bosta kalan miktarini cikinca net orani 17.25 ..

faizlerde %55 hedefine gitmesini bekliyorum.1-2sene içinde...

6. Öldürdüler faizi , döviz yükselir artık...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. Yoruma ek yapicaz diye yorumus sildik neyse artik doviz ne olucak haftaya vade gunu ona gore artik su gune kadar faiz le ilgili bir fiyatlama hemen hemen yapmadi sanki ons a ve petrole bagli olarak 65 ten 75 e geldi ons petrol yukseldi ons 1560 dan 1500 indi dolar tl yukari gitti . .asil fiyatlamayi saaat 2 de yapacaktir

8.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    faizlerde %55 hedefine gitmesini bekliyorum.1-2sene içinde...
    Fed e joepoltik ve icerde ki siyate bagli %40_45 olmasini bekledik ama fed faiz indirimi birde parasal genisleme basltacak olursa cok zor o oranlar tabi siyasetin ve jeopoltik in bugunku seyrin de gittigini varsayiyorum ...ekonmik olarak bakarsak kimi sektorler iyi kimisin de tik yok ..herseye %30 zam gelip maaslar sadece %5_10 artinca millet te alim gucu yok ...yalniz kimi bankalar da da bir kredi talebi var teb gibi mesela ..ev kredi veren zirrar vakif gibi ..muhtemelen 3.4 ceyrek ev satislari artinca eldeki stoklar tukendikce ekonomi de bir hizlan ma olabilir insaata bagli tum sektorler de ...suriye liler olusturulacak guvenli bolge ye giderse veya avrupa ya buda ekonomiyi pozitif etki yapar yani verilen rakamlara gore heryil bunlara 5 milyar dolardan fazla para harcaniyor .

Sayfa 534/992 İlkİlk ... 34434484524532533534535536544584634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •