Sayfa 609/992 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Aylık 1,20 olan tüketici kredisinin bileşiği neye geliyor ki elimizdeki nkolaylardan hangisini bozdurursak tüketici kredisi alırsak zarar ederiz?
    Bileşik %18.72 yapıyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Vatandas doviz almaya devam ediyor hem bankalar dan doviz tevdiat olarak hem fiziki doviz burolarin dan ..satan dan cok alan cogunluk ta ..5.72 ortolama %80 dovize gectik ...son 1 haftlik is gunun de dolar 3 aylik mevduat getirisini ustune koydu ..doviz bollugu bitti ..5.80 i taban yapti gibi yukari ucu acik durum bundan ibaret.
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Fiziki doviz burolarin dan alınan miktarları nereden veri olarak seri anlamda takip ediyorsunuz?
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu veri anlık ve güncelolarak BDDK ve tcmb'de vardır. Ama kamuoyuna açıkladıklarını düşünmüyorum.
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn trion acaba nasıl edinmiş?
    Sanırım yine komplo teorileri ile analizler yapılmış.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Tahvil uzun zamandan sonra yukarı yptı 14.89

faizler dususu kırdı.1 sene kadar yukseliş başladı.

5. Kesin Bilgi Çoğu bankada kiralık kasa yok belki kenar mahalleler deki bankaların kiralık kasaları kalmış olabilir bunun bir tık sonrası millet nakit dövize geçebilir.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Arada emekli forumdaşlar bankaların maaş promosyonlarını paylaşıyor, ben de bir bilgi vereyim.
    Emekli değilim çalışıyorum, kurumum maaşları dört yıl ödemek için özel bir bankayla anlaştı, kişi başı 4600 lira promosyon alacağız. Üç yıl önce bunun yarısından azını almıştık. Ne olmuş bankalara böyle kesenin ağzını açmışlar anlamadım.

7.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Arada emekli forumdaşlar bankaların maaş promosyonlarını paylaşıyor, ben de bir bilgi vereyim.
    Emekli değilim çalışıyorum, kurumum maaşları dört yıl ödemek için özel bir bankayla anlaştı, kişi başı 4600 lira promosyon alacağız. Üç yıl önce bunun yarısından azını almıştık. Ne olmuş bankalara böyle kesenin ağzını açmışlar anlamadım.
    Teb emekliler için 1100 tl olayını tekrar başlattı
    https://www.teb.com.tr/sizin-icin/em...zel-promosyon/

8. Bizde Mart 2020 de 3 yıllık promosyon alacağız (çalışanlar için) bakalım ne verecekler

Sayfa 609/992 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •