Sayfa 665/992 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hiçbir şey yok.
    Ama 13,75 250 000'e kadar fazlasına yok.
    Sağolun..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Burgan Dijital de hesap işletim ücreti yok.
    EFT ücreti yok
    Burgan Bank debit kart ile isbankasi ATM.lerinden para çekme-para yatırma ve birkaç işlem daha ücretsiz.

3.  Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Burgan Dijital de hesap işletim ücreti yok.
    EFT ücreti yok
    Burgan Bank debit kart ile isbankasi ATM.lerinden para çekme-para yatırma ve birkaç işlem daha ücretsiz.
    Mt ile çok yakın olduğumdan çalıyorum Burgan ile yoksa hayatta çalışmam. Açmaya çalıştım pislik herifler öyle bir sistem yapmışlarki
    " Zaten Burgan Bank Dijital müşterimiz olduğunuzdan, hiçbir başvuru yapmadan hemen İnternet bankacılığına giriş yaparak EFT, Havale ve tüm diğer işlemlerinizi hiçbir masraf ödemeden gerçekleştireceğiniz mevduat hesabınızı kullanabilir ya da vadeli mevduat hesabı açarak yüksek faiz oranlarından faydalanabilirsiniz! "

diyor ama internet şubeye girdiğimde ise düşük faizden veriyor oranı.
    Yalan dolan, alenen yalan reklam yapmışlar bence.
    Yazdım onlara cevap bekliyorum

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by ozziem Yazıyı Oku
    Mt ile çok yakın olduğumdan çalıyorum Burgan ile yoksa hayatta çalışmam. Açmaya çalıştım pislik herifler öyle bir sistem yapmışlarki
    " Zaten Burgan Bank Dijital müşterimiz olduğunuzdan, hiçbir başvuru yapmadan hemen İnternet bankacılığına giriş yaparak EFT, Havale ve tüm diğer işlemlerinizi hiçbir masraf ödemeden gerçekleştireceğiniz mevduat hesabınızı kullanabilir ya da vadeli mevduat hesabı açarak yüksek faiz oranlarından faydalanabilirsiniz! "

diyor ama internet şubeye girdiğimde ise düşük faizden veriyor oranı.
    Yalan dolan, alenen yalan reklam yapmışlar bence.
    Yazdım onlara cevap bekliyorum
    android mobil uygulamada baktım kendi web sayfasında yayınladığı faiz oranları çıkmakta..

5. arkadaslar bir sey sormak isterdim

burada yer alan tuketici kredisi 1.25 yazmis. Atiyorum ben 1000 yaziyorum 12 aylik kredi taksit 91.68 yaziyor ve bu yil sonunda 1100.16 ediyor. bundan fazla banka kagit parasi falan aliyor. bunu bilen varmi banka kredi verirken ne kadar fazla para aliyor acaba? yillik maliyet orano 20.5% yazmis. Acaba 1200 civari para geri oduyorsun bankaya?

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/hes...ketici-kredisi

tesekkurler

Burgan dışında doğru dürüst faiz veren kalmadı maalesef. O da maksimum 250 K.

Alternatif, fiba ve ing hoşgeldinleri bitti onlarla vedalaştık. Mecburen fonlarla idare ediyoruz artık.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    iyi haftasonları.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    Özellikle eylül ayından sonra baz etkisiyle yıllık enflasyonda keskin düşüş olacak gibi görünüyor. %12-13 lere kadar düşebilir.
    Temmuz başında yazmıştım, 24 ile 6 ay bağlamıştım, ocakta vade gelecek. O zaman da fon almak dışında bir seçenek yok. 11-12 ile bağlamayı düşünmüyorum.

Sayfa 665/992 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •