Sayfa 673/992 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben de iyice nankörleştim.
    Twitterda paylaşmışım işin asıl yeri mevduat başlığını unutmuşum.
    Halbuki bilgilerin bir kısmı da bu başlıktan elde edilen verilerden oluşuyor.

Ufak bankaların az da olsa limitli meblağlar için faiz arttırmalarının nedeni müşterilerinin diğer bankalara kaçıyor olması olabilir.

Belirli bir miktara kadar müşteri sayısını arttırmak veya düşürmemek istiyorlar.

Ayrıca burger ve rodeo'dan pasife kaçışların olduğunu tahmin ediyorum.
    8 Kasım itibariyle TCMB ortalama mevduat %11.93. Bu oran yükselirse genel bir yükselişten bahsedebiliriz.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    8 Kasım itibariyle TCMB ortalama mevduat %11.93. Bu oran yükselirse genel bir yükselişten bahsedebiliriz.
    Genel bir yükselişten bahsedemeyeceğimizi düşünüyorum. Sadece küçük ve bazı orta ölçekli bankaların müşteri sayısını koruyabilmek için (ve müşteri tabanını genişletmek için )belirli bir limit ile reklam amaçlı sundukları mevduatlarda çok ufak taktiksel artışlar olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Dipten dönüş sinyali geliyor mu ne?
    Bunlar yıl sonu bilanço hareketleri. Her yıl olur böyle şeyler.

Aralik ortasi 16 yi gorur.

SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

burgan gibi yüksek faiz (artık 13-14 civarına yüksek diyoruz ) veren online hesap açılan bildiğiniz bir yer var mı?

maalesef burgan 250K'ya kadar veriyor bu oranı. ING-alternatif-fiba kiraz hoşgeldinleri de bitti ben de
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

6.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    burgan gibi yüksek faiz (artık 13-14 civarına yüksek diyoruz ) veren online hesap açılan bildiğiniz bir yer var mı?

maalesef burgan 250K'ya kadar veriyor bu oranı. ING-alternatif-fiba kiraz hoşgeldinleri de bitti ben de
    kira sertifikaları fonu veya para piyasası fonlarını neden düşünmüyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku

Mevduat sayilmaz ama 13.76 nkolay var

Mevduat 13.50 lere düşünce bir kısmıyla HSBC PORTFÖY ÇOKLU VARLIK BİRİNCİ DEĞİSKEN FON diye düşük riskli bir ürüne geçtim. Bilgisi düşüncesi olan var mı, Saygılar

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 673/992 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •