Sayfa 711/992 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Değerli forumdaşlar şeytanın avukatlığını yapmak gerekirse şöyle düşünüyorum dolar 6,50 olsa bile vatandaş dolarını sattıktan sonra faizlerin yükseleceğini hiç sanmıyorum böylece millet TL ye geçmiş olacak ve mecburen harcamaya başlayacak ve piyasa rahatlamış olacak sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    1.500.000K için yatırım öneriniz ne olur?
    1000k =1 milyon tl. Sizin parayla ülkede durmam

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    1.500.000K için yatırım öneriniz ne olur?
     Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    1000k =1 milyon tl. Sizin parayla ülkede durmam

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Bu nedenle çoğumuz yurt dışından TR'yi takip eder olduk
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Değerli forumdaşlar şeytanın avukatlığını yapmak gerekirse şöyle düşünüyorum dolar 6,50 olsa bile vatandaş dolarını sattıktan sonra faizlerin yükseleceğini hiç sanmıyorum böylece millet TL ye geçmiş olacak ve mecburen harcamaya başlayacak ve piyasa rahatlamış olacak sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz saygılar.
    O işler dediğin gibi olmuyor. Hakikaten nikin gibi iyimsersin. Keşke öyle olsa. Millet derken ; ülke nüfusunun 1/75 de rahat harcayacak gelir var, diğerleri zaten günü kurtarma derdinde. Mutlu azınlık için dolarmış, faizmiş, krizmiş fark etmiyor. Her türlü yolları açık. Benim gibi bir grup ise emekli ikramiyesi ile enflasyona direnebilmek için en iyi yatırım aracı peşinde. Saygılar.

5. 17 Aralık Salı 16:15 TÜİK HAFİF İŞLER İÇİN 1940, ORTA İŞLER İÇİN 2086, AĞIR İŞLER İÇİN 2331 ASGARİ ÜCRET ÖNERDİ

1 ailede 3-4-5 kişi asgari ücretli çalışırsa iyi para girer eve...

6.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    tüm portföy TL mi?
    şuan için evet TL de

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Dediğiniz rakam TL mi bilmiyorum 250 milyon doların üzerinde bir rakamdan bahsediyorsunuz.
    Bence iyi bir portföy yönetim şirketini satın alın onlar sizin adınıza yönetsin. Burada 10 milyon $ üstü servet sahib pek bulunmuyor.
    Ya da ben tanımıyorum
    yazmayı bile beceremediğim rakam 1.5 milyon tl

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Dediğiniz rakam TL mi bilmiyorum 250 milyon doların üzerinde bir rakamdan bahsediyorsunuz.
    Bence iyi bir portföy yönetim şirketini satın alın onlar sizin adınıza yönetsin. Burada 10 milyon $ üstü servet sahib pek bulunmuyor.
    Ya da ben tanımıyorum
    O rakami olan burada ne yapiyor

Sayfa 711/992 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •