Sayfa 745/992 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by ozzyken Yazıyı Oku
    ya şimdi konuşmayayım diyorumda şuan en dandik b sınıfı araç 100bin ve millet gayette çatır çatır alıyor.
    15 yıl öncede böyle konuşuluyordu banka kredi faizleriyle alıyormuş herkes vadesi bitmedimi daha bunların ne bereketli kredi..
    halk fakir felan değil gayette iyi kazanıyor.
    Geçen yıla göre araba satışlarında ciddi daralma var.

Orta sınıf araba d sınıfı arabadır Almanya da. Neden Almanya dersen, Almanya bizi kıskanıyor ya onun için onlar ile kıyaslama yapıyorum.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Pardon hangi millet alıyor acaba? Türk Milleti sıfır araba alamıyor. Satışlardan bakabilirsiniz.
    Honda, toyota 1.5 ay sonrasına gün vermiş ellerinde yokmuş

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
     Alıntı Originally Posted by karcal Yazıyı Oku
    Honda, toyota 1.5 ay sonrasına gün vermiş ellerinde yokmuş

ASUS_X008D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    VW de arkadasim var.
    Hazirliksiz yakalanmislar diger markalar gibi.
    Ellerinde olmayan araclari kaparo alarak 2 ay sonra teslim edilmek uzere satiyor herkes.
    Bu demek degil arac satislari cok artti.
    Arac olmadigindan kuyruk olustu bir cok markada.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Arabanizin kiymetini bilin.ucmus fiyatlar.golf 200 u gecmis.tamir ettire ettire binmek lazim.yeni araba alinmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
    Ben vergi odememek icin almiyorum..

Syg,

6. Beş dakika sonra piyangodan 25 milyon tl kazansam sıfır araba almam.

25 bin tl'lik 2002 model arabamı 150 bin tl'ye kadar ikinci el baska bir arabayla degistiririm.

Çünkü değil 25 milyon, 25 milyarim dahi olsa kendimi 1 araba alırken 2 araba da devlete bağışlayacak kadar zengin hissetmeyeceğim.

degil 2, 20 araba parasina okul yaptiririm, ama benim vergimi diyanete aktaran, ortaokullarin cogunu imamhatipe çeviren, elalem Marsta kolonilesme planlari yaparken ulkemi 100 yilda atlatamayacagi bir geri kalmisliga surukleyen bu zihniyete destek olmam. Olamam.

900bine alacağım bmw'nin aslında 300bin olduğunu, 600bin gaymemin cukkalandığını o arabayı her gördüğümde aklima getirir ve kafayı yerim. Başkalarinin aldigi sifir arabalari görünce bile onlar adına sinirleniyorum

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,109
     Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Beş dakika sonra piyangodan 25 milyon tl kazansam sıfır araba almam.

25 bin tl'lik 2002 model arabamı 150 bin tl'ye kadar ikinci el baska bir arabayla degistiririm.

Çünkü değil 25 milyon, 25 milyarim dahi olsa kendimi 1 araba alırken 2 araba da devlete bağışlayacak kadar zengin hissetmeyeceğim.

degil 2, 20 araba parasina okul yaptiririm, ama benim vergimi diyanete aktaran, ortaokullarin cogunu imamhatipe çeviren, elalem Marsta kolonilesme planlari yaparken ulkemi 100 yilda atlatamayacagi bir geri kalmisliga surukleyen bu zihniyete destek olmam. Olamam.

900bine alacağım bmw'nin aslında 300bin olduğunu, 600bin gaymemin cukkalandığını o arabayı her gördüğümde aklima getirir ve kafayı yerim. Başkalarinin aldigi sifir arabalari görünce bile onlar adına sinirleniyorum

Sent from my MI 5 using Tapatalk
    +++++++++++++++++++

Syg,

8. Yeni havalimanı sıkıntıda mı?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 745/992 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •