Sayfa 770/992 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. [QUOTE=diproyal;4076395]
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku

Özetle anladığım kadarıyla türkiye özelinde İzmir ve çevresini arsa yatırımında makul buluyorsunuz.
    Yani Bursa, Kayseri, Konya ya da Uşak illeri de iyi diyorlar ama sizin tercih etmeme nedeniniz bulunduğunuz konum mu?
    Evet seferihisar için Tunç Soyer hakkında söylenenler doğrudur fakat ben izmir de oturduğum için bu çevreyi çok iyi biliyorum Size kuşadasını da dahil edebilirdim ama orası artık büyükşehir gibi oldu ancak dağlara doğru arsalar ucuz ÇEŞME ve URLA acayip uçtu geçen ay KARABUR' un da bulundum orası da yükselmiş. Hatta MENEMEN de yükselmiş.

3. Yusuf_Kalyoncu

Merkez bankasi ihtiyat akcesinden 40 milyar Tl hazinenin hesabina dun itibariyle hemen aktarilmis. Kaynak ihtiyaci had safhada olsa gerek. Bankalarin kar dagitimi yasak ama merkez bankasina serbest.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

bunların hepsi para basmadır.dolara altına yarar.........

5. 2 yıldır uğramadığım Aktifbank bugün aradı ve çok matrak bir olaymış gibi bana özel oranlar olarak nkolay bonoyu satmaya çalıştı. Kış kış canım dedim gönderdim.

Akşam saat 18 olmuş, bu kez de ANADOLU bank tan arıyorlar 60 gün vadeli 500 bin tl. ye kadar 11,50 oranla mevduatımız var diyorlar. Hayırdır beni hiç aramayanlar neden aramaya başladı ? Nakit ihtiyacı mı var ?

6.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    2 yıldır uğramadığım Aktifbank bugün aradı ve çok matrak bir olaymış gibi bana özel oranlar olarak nkolay bonoyu satmaya çalıştı. Kış kış canım dedim gönderdim.

Akşam saat 18 olmuş, bu kez de ANADOLU bank tan arıyorlar 60 gün vadeli 500 bin tl. ye kadar 11,50 oranla mevduatımız var diyorlar. Hayırdır beni hiç aramayanlar neden aramaya başladı ? Nakit ihtiyacı mı var ?
    Eskisi gibi müşteriler gitmiyor onlara ondan arıyorlar benide aradılar aynı bankalar hedefleri var sanırım ondan.
    Kısa kestim mevduat kullanmıyorum diyerek.

dovizi tuta tuta bi oldular.iyide ithalat tam hız gidiyor.gençler devamlı bişey alıp oynuyor.bilgisayar, oyuncak ,araba .
    gunun birinde bosluklu acar.anlamak zor.hem faizi tut hem dovizi.ikisini aynı anda tutamazsın.piyasa yalan.

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    2 yıldır uğramadığım Aktifbank bugün aradı ve çok matrak bir olaymış gibi bana özel oranlar olarak nkolay bonoyu satmaya çalıştı. Kış kış canım dedim gönderdim.

özel oran dediği nedir

Sayfa 770/992 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •